Meesyka to jedna z dwóch dziewczyn, które wystąpiły na gali Bita Śmietanka 2. Dowiedz się kim jest Meesyka i co o niej wiadomo.

Kim jest Meesyka?

Kto to Meesyka? Kim jest Meesyka? Meesyka to początkująca streamerka, który prowadzi transmisje na żywo na Twitchu. Aktualnie nie należy ona jednak do grona najpopularniejszych postaci na tej platformie. Szansę na zdobycie większej popularności otrzymała 16 grudnia 2023 roku, bowiem wystąpiła wtedy na gali Bita Śmietanka 2.

Meesyka imię i nazwisko

Jak nazywa się Meesyka? Streamerka Meesyka nazywa się Zuzanna Komorowska.

Meesyka Bita Śmietanka

Meesyka już 16 grudnia 2023 roku wystąpiła na gali organizowanej przez Xayoo, a dokładnie na Bitej Śmietance 2. W jedynej walce kobiet tego wieczoru zmierzyła się z Wikulentą. Panie zawalczyły w formule K-1 i ostatecznie wygrała Meesyka przez decyzję.

Meesyka Twitch

Meesyka próbuje swoich sił na Twitchu. Na tej platformie prowadzi kanał pod nazwą @meesyka_. Aktualnie obserwuje ją nieco ponad 1000 użytkowników. Meesyka streamuje grę League of Legends.

Meesyka Instagram

Instagram Meesyka prowadzi pod nickiem @meesyka_. Jej konto, w przeciwieństwie do innych osób obecnych na gali Bita Śmietanka, nie jest obserwowane nawet przez tysiąc użytkowników. Do tej pory Meesyka zgromadziła niespełna 600 obserwujących.


Jak nazywa się Meesyka?
Meesyka w rzeczywistości nazywa się Zuzanna Komorowska.
Z kim Meesyka zawalczyła na Bita Śmietanka 2?
Na gali Bita Śmietanka 2 Meesyka zawalczyła z Wikulentą.