Morgen to kolejna postać, która próbuje swoich sił we freak fightach! Jego walka została ogłoszona na Bitej Śmietance 3, gdzie zmierzy się on z Gangamurunem.

Kim jest Morgen?

Morgen to polski streamer oraz jeden z najpopularniejszych polskich komentatorów e-sportowych. Swoją popularność zyskał jako profesjonalny komentator meczów gry Counter-Strike. W swojej karierze miał możliwość komentowania jednych z największych turniejów Counter-Strike na świecie.

29 stycznia 2024 roku po kilkunastu latach zakończył współpracę z ESL Polska.

Morgen imię i nazwisko

Morgen to tak naprawdę Maciej Żuchowski.

Morgen wiek

Streamer urodził się 18 grudnia 1990 i aktualnie ma 33 lata.

Morgen waga

Wagę Macieja poznaliśmy przed galą Bita Śmietanka. Waży aktualnie 76 kilogramów.

Morgen wzrost

O wzroście Morgena dowiedzieliśmy się przed Bitą Śmietanką i mierzy on 185 centymetrów.

Morgen Twitch

Morgen swoją działalność na Twitchu zaczął już w 2013 roku. Oprócz komentowania regularnie prowadzi on również swoje własne streamy, na których gra w różnego rodzaju gry. Jego kanał obserwuje prawie 64 tysięcy osób.

Morgen CS

Morgen najbardziej kojarzony jest właśnie z grą Counter-Strike: Global Offensive. To na niej opiera swoją wieloletnią karierę komentatorską, którą dalej kontynuuje komentując Counter-Strike 2.

Morgen komentator

Maciej "Morgen" Żuchowski to jeden z najpopularniejszych polskich komentatorów e-sportowych, który swoją przygodę zaczął od dołączenia do ESL 1 listopada 2015 roku. Komentował on jedne z największych wydarzeń w świecie Counter-Strike, między innymi ESL Mistrzostwa Polski, ESL Pro League czy też Intel Extreme Masters.

Przez wiele lat współpracował z ESL Polska, jednak 29 stycznia 2024 roku zakończył z nimi współprace. Jak się dowiadujemy od tego czasu jego głos możemy usłyszeć na kanale Piora "Izaka" Skowyrskiego, podczas różnych wydarzeń CS-owych.

Morgen Bita Śmietanka

Maciej to kolejny nowy zawodnik we freak fightach, który swoją pierwszą walkę stoczy na charytatywnej gali Bita Śmietanka 3, która odbędzie się 11 maja 2024. Jego przeciwnikiem jest Gangamurun, który również jest debiutantem, a cała walka odbędzie się w formule K-1.

Morgen Instagram

Morgena na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @morgenowsky. Jego konto śledzi ponad 6 tysięcy obserwatorów.

Morgen Twitter

Streamer również udziela się na Twitterze pod nazwą @morgenowsky, gdzie jego konto posiada prawie 7 tysięcy obserwatorów.

Morgen Facebook

Żuchowski prowadzi również swój profil na Facebooku, Maciej "Morgen" Żuchowski, gdzie regularnie wrzuca posty na swój profil, który aktualnie posiada ponad 42 tysiące obserwujących.