Gangamurun to streamer, który swój kontent prowadzi na transmisjach live na Twitchu. Jest to kolejny streamer, który pojawił się gali Bita Śmietanka 3, gdzie zmierzy się z Morgenem. Dowiedz się kim jest Gangamurun!

Kim jest Gangamurun?

Gangamurun to streamer, który udziela się na platformie Twitch. Tam na transmisjach na żywo pokazuje głównie swoje życie. Streamer zasłyną również z jednej ze swoich transmisji, gdzie zaprosił znanego polityka Janusza Korwin-Mikke, który podczas rozgrywki szachowej odpowiadał na różne kontrowersyjne pytania.

Gangamurun imię i nazwisko

Jak nazywa się Gangamurun? Gangamurun tak naprawdę nazywa się Gangamurun Ganbold.

Gangamurun wiek

Ile lat ma Gangamurun? Gangamurun ma aktualnie 32 lata.

Gangamurun wzrost

Jaki wzrost ma Gangamurun? Gangamurun mierzy 183 centymetry.

Gangamurun waga

O wadze Gangamuruna dowiedzieliśmy się przed gala Bita Śmietanka, gdzie ważył 81 kilogramów.

Gangamurun skąd pochodzi

Skąd tak naprawdę jest Gangamurun? Otóż Gangamurun pochodzi z Mongolii, lecz wychował się w Polsce.

Gangamurun Janusz Korwin-Mikke

Gangamurun na swoim kanale na platformie Twitch prowadził transmisje na żywo z politykiem Januszem Korwin-Mikke. Stream polegał na rozgrywce szachowej pomiędzy nimi, jak i kontrowersyjnymi odpowiedziami polityka na różne tematy.

Janusz Korwin-Mikke, zapytany przez widza o kobiece osiągnięcia, po chwili zastanowienia stwierdził, że nie jest w stanie wskazać kobiety, której działania znacząco wpłynęły na rozwój świata.

Gangamurun Bita Śmietanka

Gangamurun swoją pierwszą walkę stoczy na Bitej Śmietance 3, gdzie jego przeciwnikiem będzie Morgen. Pojedynek odbędzie się w formule K-1, a cała walka będzie 11 maja 2024 roku.

Gangamurun MOVE 2

Gangamuruna również mogliśmy zobaczyć na drugiej edycji MOVE 2. Został on ogłoszony jako kolejny streamer, który zagrał w ekipie Frania.

Gangamurun Twitch

Gangamurun swoja popularność na Twitchu zdobył poprzez swoje transmisje na żywo, gdzie pokazuje swoje życie na co dzień. Swój kanał na Twitchu założył już kilka lat temu, a dokładniej 10 maja 2015 roku. Prowadzi on kontent bardziej podróżniczy, co sam potwierdził w swoim opisie kanału.

głównie chodzę z kamerką na piersi i pokazuję moje życie, czasem zagram w gry

Gangamurun Instagram

Gangamuruna możemy znaleźć na Instagramie pod nazwą @gangamurun, gdzie na swoim profilu posiada ponad 5 tysięcy obserwujących.

Gangamurun Tiktok

Gangamurun prowadzi również swojego Tiktoka pod nazwą @gangamurun_. Jego profil obserwuje ponad 28 tysięcy widzów.

Gangamurun YouTube

Gangamurun prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie publikuje niektóre urywki ze swojego streama. Możemy go znaleźć pod nazwą @Gangamurun