Młodziutki7 to kolejny streamer z Twitcha, który spróbował swoich sił na gali Bita Śmietanka 2. Sprawdź kim jest Młodziutki7 i poznaj szczegóły na jego temat!

Kim jest Młodziutki7?

Kto to Młodziutki7? Kim jest Młodziutki7? Młodziutki7 to streamer, który prowadzi swoje transmisje na Twitchu. 16 grudnia 2023 wystąpi na gali Bita Śmietanka 2. W formule bokserskiej zmierzy się on z Jakubem "Cinkrofem" Rokickim.

Młodziutki7 imię i nazwisko

Jak nazywa się Młodziutki7? Młodziutki7 tak naprawdę nazywa się Michał Wojowski.

Młodziutki7 Bita Śmietanka

Streamer pokazał swoje umiejętności pięściarskie podczas gali Bita Śmietanka 2. Wydarzenie to odbyło się 16 grudnia 2023 grudnia, Młodziutki7 zmierzył się z Cinkrofem, czyli innym popularnym streamerem z Twitcha. Walkę Młodziutki vs Cinkrof wygrał Młodziutki przez TKO w drugiej rundzie.

Młodziutki7 Twitch

Młodziutki zdobył największą popularność właśnie na Twitchu. Swój kanał prowadzi pod nazwą @mlodziutki7. Aktualnie jego poczynania na tej platformie obserwuje ponad 170 tysięcy użytkowników. Streamuje on różne gry, między innymi Minecrafta.

Młodziutki7 Instagram

Młodziutki na Instagramie prowadzi konto o nazwie @mlodziutki7. Do tej pory Michał Wojowski zgromadził na tym portalu 40 tysięcy obserwatorów.


Jak nazywa się Młodziutki7?
Imię i nazwisko streamera znanego jako Młodziutki7 to Michał Wojowski.
Z kim Młodziutki7 zawalczył na Bita Śmietanka 2?
Na gali Bita Śmietanka 2 Młodziutki7 zawalczył z Cinkrofem.