Cinkrof kojarzony jest przede wszystkim przez fanów gry League of Legends. Duży rozgłos przyniósł mu jednak udział w gali Bita Śmietanka 2, na której zawalczył. Sprawdź kim jest Cinkrof i co o nim wiadomo!

Kim jest Cinkrof?

Kto to Cinkrof? Kim jest Cinkrof? Cinkrof to streamer, a także profesjonalny zawodnik e-sportowy specjalizujący się w League of Legends. Cinkrof gra na pozycji Junglera. 16 grudnia 2023 roku stoczył walkę w boksie na gali Bita Śmietanka 2.

Cinkrof imię i nazwisko

Jak nazywa się Cinkrof? Cinkrof w rzeczywistości nazywa się Jakub Rokicki.

Cinkrof wiek

Ile lat ma Cinkrof? Jakub Rokicki urodził się 9 sierpnia 1997 roku, a więc aktualnie ma 26 lat.

Cinkrof wzrost

Dokładny wzrost Cinkrofa nie jest znany, jednak powinniśmy poznać tę informację przy okazji gali Bita Śmietanka 2.

Cinkrof waga

Ile waży Cinkrof? Dokładna waga Cinkrofa nie jest powszechnie znana, ale można stwierdzić, że należy on do szczupłych mężczyzn.

Cinkrof Bita Śmietanka

Na gali Bita Śmietanka 2 Cinkrof wystąpił w walce w formule bokserskiej. Zmierzył się on z Michałem "Młodziutkim" Wojowskim. Gala Bita Śmietanka 2 odbyła się 16 grudnia 2023 roku, a walkę Cinkrof vs Młodziutki wygrał Młodziutki przez TKO w drugiej rundzie.

Cinkrof LoL

Cinkrof jest związany z grą League of Legends juz od wielu lat. Aktualnie jest profesjonalnym zawodnikiem, a także streamuje LoL-a na swoim kanale na Twitchu.

Cinkrof Twitch

Cinkrof na Twitchu prowadzi kanał o nazwie @Cinkrofwest. Do tej pory zgromadził na nim 170 tysięcy obserwujących. Streamuje on głównie jak gra w League of Legends.

Cinkrof Instagram

Na Instagramie Cinkrof ma konto o nazwie @cinkroflol. Poczynania Jakuba Rokickiego na tym portalu śledzi nieco ponad 30 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Cinkrof?
Imię i nazwisko Cinkrofa to Jakub Rokicki.
Z kim Cinkrof zawalczył na Bita Śmietanka 2?
Cinkrof na gali Bita Śmietanka 2 zmierzył się z Michałem "Młodziutkim" Wojowskim.