McKsiąże to kolejny influencer, który postanowił spróbować swoich sił w walkach freak fightowych. Jego debiut nastąpił w organizacji Prime Show MMA. Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie, kto to jest McKsiąże? Ile lat ma McKsiąże? Jaki jest wzrost McKsiąże? Z czego jest znany McKsiąże?

Kim jest McKsiąże?

McKsiąże w rzeczywistości nazywa się Iliya Dzhybladze. Swoją popularność budował za pośrednictwem TikToka i Instagrama. Największy rozgłos dała mu afera pomiędzy Agatą "Fagatą" Fąk oraz Maszą Graczykowską. Influencer stanął wtedy po stronie Fagaty.

McKsiąże wiek

McKsiąże wiek, czyli ile lat ma nowy nabytek Prime Show MMA? Nie jest znana dokładna data urodzin McKsięcia. Na swoim Instagramie w bio widnieje jednak opis "odznaka swagu w latach 1999-2022" co sugeruje, że Iliya urodził się w 1999 roku. Oznacza to, że ma 23 lata.

McKsiąże wzrost

McKsiąże wzrost, czyli jak wysoki jest zawodnik Prime? Wzrost McKsięcia nie został podany przez oficjalną stronę Prime Show MMA. Jednak według doniesień ma on między 185 a 188 centymetrów wzrostu.

McKsiąże waga

Wagę McKsięcia poznaliśmy na oficjalnym ważeniu przed trzecią edycją gali Prime Show MMA. Iliya Dzhybladze wniósł na wagę 87,1 kilograma.

McKsiąże Prime Show MMA

McKsiąże nieoczekiwanie zdecydował się zadebiutować w MMA. Influencer podpisał kontrakt z organizacją Prime Show MMA. Na ten moment nie wiadomo, na ile walk został on zakontraktowany. Jego pierwszym przeciwnikiem był Kuba "Kubaoxo" Armada. Co ciekawe, znalezienie przeciwnika dla McKsięcia nie było wcale łatwym zadaniem. W jednym z wywiadów przyznał on, że aż 13 potencjalnych rywali odrzuciło z nim pojedynek.

McKsiąże walka

Na Prime Show MMA 3 McKsiąże zawalczył w formule MMA. Zmierzył się on z przyjacielem Marcina Dubiela - Kubą "Kubaoxo" Armada. Swojego debiutu w klatce nie zaliczy jednak do udanych, gdyż przegrał w pierwszej rundzie przez TKO.

McKsiąże Instagram

McKsiąże Instagram, czyli czy zawodnik Prime Show MMA ma konto na tej platformie? Iliya Dzhybladze prowadzi konto na Instagramie. Mężczyznę można znaleźć pod nazwą @mcksiaze. Obecnie jego poczynania śledzi ponad 150 tysięcy followersów.


Jak nazywa się McKsiąże?
McKsiąże tak naprawdę nazywa się Iliya Dzhybladze.
Ile lat ma McKsiąże?
McKsiąże ma obecnie 23 lata.