Kubaoxo to kolejny influencer, który postanowił spróbować swoich sił w walkach freak-fightowych. Kim jest Kubaoxo? Ile lat ma Kubaoxo? Z czego znany jest Kubaoxo? To wszystkie w tym artykule!

Kubaoxo imię i nazwisko

Jak nazywa się Kubaoxo? Jak Kubaoxo ma na imię? Imię i nazwisko nowego zawodnika Prime MMA to Jakub Armada.

Kim jest Kubaoxo?

Kubaoxo jest stosunkowo mało znany szerszej gronie odbiorców. Mimo sporej liczby obserwujących na Instagramie i Tik-Toku nadal fani freak-fightów nie wie, kto to jest Kubaoxo. Zacznijmy więc od początku. Kuba Armada z zawodu jest technikiem informatykiem, a prywatnie bliskim kolegą Marcina Dubiela, Stuarta i Lexy. W świat influencerów wciągnął go ten drugi i przyczynił się do wzrostu jego popularności w sieci. Zaczynał od bycia operatora Stuu i pierwszego Teamu X. Mieszkał nawet z jego uczestnikami w jednym domu. Z czasem porzucił dalszą edukację i postawił wszystko na YouTuba i Tik-Toka, gdzie jest bardzo aktywny.

Kubaoxo wiek

Wiesz już, kim jest Kubaoxo i kto go wypromował w sieci. Teraz czas na pozostałe informacje. Co wiemy o wieku Kuby Armady? Kubaoxo urodził się dokładnie 3 listopada 1998 roku. W związku z tym ma 24 lata.

Kubaoxo wzrost

Kubaoxo wzrost, czyli ile mierzy popularny influencer? Kuba "Kubaoxo" Armada ma 189 centymetrów wzrostu.

Kubaoxo waga

Kubaoxo waga, czyli ile waży twórca internetowy i zawodnik Prime? Na oficjalnej ceremonii ważenia przed trzecią galą Kuba Armada wniósł na wagę 82 kilogramy.

Kubaoxo pies

Kubaoxo ma psa. Jego rasa to maltańczyk, a wabi się Scrappy.

Kubaoxo ciekawostki

Kubaoxo jest uczulony na kakao i nikiel. Ma również lęk wysokości i arachnofobię. Jego rozmiar buta to 44. Nie lubi pomidorów, a jego ulubiona liczba to 3.

Kubaoxo Prime Show MMA

Kuba "Kubaoxo" Armada swoją pierwszą walkę stoczył na gali Prime Show MMA 3. Jego rywalem był McKsiąże - kontrowesyjny twórca internetowy znany za sprawą afery pomiędzy "Fagatą" oraz Maszą Graczykowską. Pomiędzy zawodnikami nie ma konfliktu ani spiny. Gala odbyła się 1 października. Na ten moment nie wiadomo, na ile walk Kubaoxo podpisał kontrakt z Prime Show MMA, ale raczej powinniśmy go jeszcze zobaczyć w oktagonie.

Kubaoxo walka

Na Prime Show MMA 3 Kubaoxo zawalczył w formule MMA. Zmierzył się on z kumplem "Fagaty" - McKsięciem. Kubaoxo wygrał to starcie przez TKO w rundzie pierwszej.

Kubaoxo rekord

Kubaoxo do tej pory stoczył tylko jeden pojedynek, więc rekord Kuby "Kubaoxo" Armady wynosi 1-0.

Kubaoxo dziewczyna

Pierwszą dziewczyną Kubaoxo była Paulina. Później wielu zastanawiało się, czy Kuba Armada nie jest zakochany w Lexy, ale para określa się wyłącznie mianem przyjaciół. Sprawdzając jego Instagrama raczej nie widać, aby był obecnie z kimś w związku.

Kubaoxo YouTube

Kubaoxo założył kanał na YouTube 3 lata temu. Od tego momentu zgromadził on ponad 140 tys. subskrybentów. W tym serwisie znaleźć go można pod nazwą Kuba Armada.

Kubaoxo Instagram

Kubaoxo Instagram, czyli czy zawodnik Prime Show MMA ma konto na tej platformie? Kuba Armada prowadzi konto na Instagramie. Mężczyznę można znaleźć pod nazwą @kubaoxo. Obecnie jego poczynania śledzi ponad 205 tysięcy followersów.

Kubaoxo Snapchat

Snapach nie jest już tak popularny, jak kiedyś, ale wielu fanów może znaleźć Kubę Armadę w tej aplikacji pod nazwą @Kubaoxo.


Jak nazywa się Kubaoxo?
Kubaoxo tak naprawdę nazywa się Kuba Armada.
Ile lat ma Kubaoxo?
Kubaoxo urodził się 3 listopada 1998 roku, a więc ma 24 lata.