Jakub Wawrzyniak dość nieoczekiwanie podpisał kontrakt z Clout MMA. Można jednak domyślać się, że do udziału we freak fightach przekonał go jego kolega i zarazem twarz federacji Clout MMA, Sławomir Peszko. Debiutancka walka Wawrzyniaka odbyła się na gali Clout MMA 3. Poznaj szczegóły dotyczące Jakuba Wawrzyniaka!

Kim jest Jakub Wawrzyniak?

Kim jest Jakub Wawrzyniak? Kto to Jakub Wawrzyniak? Jakub Wawrzyniak to były piłkarz, który występował na pozycji obrońcy. Wawrzyniak zanotował 49 występów i jedną bramkę w reprezentacji Polski. Podczas swojej kariery grał w takich klubach jak Legia Warszawa, Panathinaikos czy Lechia Gdańsk. Zakończył karierę w 2019 roku. Do jego najważniejszych sukcesów należy zaliczyć dwukrotne mistrzostwo Polski, czterokrotne zdobycie Pucharu Polski oraz jeden Superpuchar Polski.

W drugiej połowie 2023 roku podpisał kontrakt z organizacją Clout MMA. Do jego debiutu w tej federacji dojdzie 29 grudnia podczas gali Clout MMA 3. Wawrzyniak wystąpi w walce wieczoru, w której zmierzy się z innym byłym piłkarzem, Tomaszem Hajto.

Jakub Wawrzyniak wiek

Ile ma lat Jakub Wawrzyniak? Wawrzyniak urodził się 7 lipca 1983 roku. Oznacza to, że obecnie ma 40 lat.

Jakub Wawrzyniak wzrost

Wawrzyniak ma 187 centymetrów wzrostu.

Jakub Wawrzyniak waga

Ile waży Jakub Wawrzyniak? Dokładną wagę Jakuba Wawrzyniaka poznaliśmy przy okazji jego debiutu w Clout MMA. Jakub Wawrzyniak waży 91 kilogramów.

Jakub Wawrzyniak MMA

Niewielu kibiców spodziewało się, że zobaczy Jakuba Wawrzyniaka w klatce. Były piłkarz zadebiutuje jednak nie w MMA, a w K-1 w małych rękawicach podczas gali Clout MMA, z którą podpisał kontrakt.

Jakub Wawrzyniak Clout MMA

W Clout MMA Jakub Wawrzyniak zadebiutował 29 grudnia 2023 roku podczas gali Clout MMA 3. Wawrzyniak wystąpił w walce wieczoru tego wydarzenia.

Jakub Wawrzyniak vs Tomasz Hajto

Na gali Clout MMA 3 w walce wieczoru doszło do starcia Wawrzyniak vs Hajto. Był to pojedynek dwóch byłych reprezentantów w piłce nożnej. Dla Tomasza Hajto był to już drugi pojedynek, a dodatkowo na korzyść 51-latką będą przemawiać warunki fizyczne. Mimo tego to Wawrzyniak zwyciężył w drugiej rundzie przez TKO.

Jakub Wawrzyniak żona

Żoną Jakuba Wawrzyniaka jest kobieta o imieniu Karolina.

Jakub Wawrzyniak dzieci

Czy Jakub Wawrzyniak ma dzieci? 40-latek ma dwójkę dzieci, chłopca i dziewczynkę.

Jakub Wawrzyniak Instagram

Na Instagramie Jakub Wawrzyniak prowadzi konto pod nazwą @jakub.wawrzyniak14. Były reprezentant Polski nie jest jednak szczególnie popularny na tej platformie, bowiem jego konto obserwuje niespełna 8 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Jakub Wawrzyniak?
Jakub Wawrzyniak ma 40 lat.
Z kim Jakub Wawrzyniak zawalczył w debiucie w MMA?
Jakub Wawrzyniak zadebiutował w klatce 29 grudnia 2023 roku w walce z Tomaszem Hajto na Clout MMA 3.