Ważenie to nieodłączny element gal sportów walki. Również przed galą The War 5 zobaczymy oficjalne ważenie zawodników, którzy wystąpią na zbliżającym się wydarzeniu. Gdzie i kiedy ważenie The War 5?

Wyniki z ważenia The War 5

Wyniki ważenia The War 5 poznamy w czwartek 5 maja na oficjalnym ważeniu. Pary turniejowe poznamy na czwartkowej ceremonii ważenia.

Waga zawodników turniejowych:

Miłosz „Bezimienny” Wodecki 111,0 kg

Mikołaj Homa 108,8 kg
Łukasz „Zamek” Szmajda 113,0 kg

Szymon „Sołi” Sołtys 95,0 kg

Dariusz „Bula” Kiełczewski 91,0 kg

Michał „Michu” Kuźniak 101,0 kg
Paweł „Lisek” Liszewski 123,0 kg

Rafał "Szczęchu" Szczęch 120 kg

Walki 3 vs 3:

Młode Gliwice vs Jamniki - bez ważenia

GiluManiu
MichałLarfi
RogiKebi

Kiedy ważenie The War 5?

Kiedy ważenie The War 5? Ważenia przed galami sportów walki zazwyczaj odbywają się dzień przed głównym wydarzeniem. Tak samo jest w przypadku organizacji The War. Jako że gala odbędzie się 5 maja, ważenie zobaczymy w czwartek 4 maja. Warto przypomnieć, że w federacji The War nie ma limitów wagowych, walki odbywają się bowiem w kategorii open.

 

Sprawdź wszystkie wyniki The War 5

 

Gdzie ważenie The War 5?

Gdzie ważenie The War 5? Nadchodząca gala odbędzie się w Gliwicach w Małej Arenie Gliwice. Również w tym miejscu odbędzie się oficjalne ważenie oraz media trening.

Transmisja z ważenia The War 5

Transmisja z ważenia The War 5 odbędzie się na kanale FANSPORTU TV na platformie YouTube. Początek media treningu i ceremonii ważenia został zaplanowany na 4 maja na godzinę 19:00. Sama piątkowa gala będzie natomiast dostępna w PPV na The War 5.

Kto na ważeniu The War 5

Na ważeniu przed The War 5 zobaczymy wszystkich uczestników nadchodzącej gali. Na The War 5 odbędzie się 9 walk, w których łącznie wystąpi 16 zawodników. Zawodnicy, którzy wystąpią na gali The War 5 to między innymi Dominik Owsiany, Łukasz Szmajda czy Szymon Sołtys.


Kiedy ważenie przed The War 5?
Ważenie przed galą The War 5 odbędzie się w czwartek 4 maja.
Gdzie odbędzie się ważenie przed The War 5?
Ceremonia ważenia The War 5 odbędzie się na Małej Arenie Gliwice.