Przed nami długo wyczekiwana gala The War 5. Fani z pewnością są ciekawi jak i gdzie obejrzeć kolejne wydarzenie organizacji Denisa Załęckiego. Ile trzeba zapłacić za transmisję The War 5? Gdzie oglądać The War 5?

PPV The War 5

Najważniejszym elementem gali The War 5 będzie turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Jednym z faworytów do końcowego triumfu będzie Dominik Owsiany. Kibice mogą kojarzyć tego zawodnika z walki na Wotore 5, gdzie już w pierwszej rundzie pokonał Jakuba Ozgę.

Oprócz turnieju, karta walk The War 5 zawiera walki grupowe 3 vs 3. Kibice, którym nie uda się obejrzeć nadchodzącej gali na żywo z trybun, z pewnością zastanawiają się gdzie zobaczyć galę The War 5. Organizacja Denisa Załęckiego swoje eventy transmituje w systemie pay-per-view.

Gdzie obejrzeć transmisję PPV The War 5?

Transmisja The War 5 odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Aby otrzymać dostęp do transmisji, należy wykupić subskrypcję, dzięki której otrzymamy pełen dostęp do całej gali. PPV można wykupić na oficjalnej stronie organizacji thewar5.pl.

 

Sprawdź wszystkie wyniki The War 5

 

PPV The War 5 - cena transmisji

Ile kosztuje transmisja The War 5? Aby oglądać transmisję The War 5 na żywo, należy wejść na stronę thewar5.pl, zarejestrować konto i wykupić jednorazowy abonament. Federacja The War oferuje zakup transmisji w dwóch wariantach.

  • Basic (29,90 zł) – dostęp do transmisji live
  • Premium (34,90 zł) – dostęp do transmisji live + 7 dni VOD

PPV The War 5 - czy można obejrzeć galę za darmo?

Aktualnie federacja The War nie transmituje swoich gal za darmo. Dostęp do każdego wydarzenia organizacji The War można wykupić za pośrednictwem strony thewar5.pl.


Gdzie można obejrzeć The War 5?
Organizacja The War swoje eventy transmituje wyłącznie w systemie pay-per-view.
Ile kosztuje transmisja The War 5?
Najtańszy pakiet, dzięki któremu obejrzymy galę The War 5, kosztuje 29,90 PLN.