Fight Empire MMA w Polsce, czyli krwawe walki na zasadach PRIDE, które wchodzą na polski rynek. Kiedy pierwsza gala Fight Empire MMA w Polsce? Gdzie oglądać Fight Empire MMA? Fight Empire MMA – karta walk. Jacy zawodnicy zawalczą na Fight Empire MMA? Pytacie – odpowiadamy!

Fight Empire MMA w Polsce

Fight Empire MMA w Polsce dopiero rozpoczyna swoją działalność. Za projektem stoją organizatorzy gali Krwawy Sport na Wyspach Brytyjskich, którzy wchodzą na polski rynek z nowym produktem.

Fight Empire MMA w Polsce przyniesie niezwykle brutalne walki na zasadach PRIDE. Dozwolone będą między innymi uderzenia kolanem w głowę w parterze czy soccer kicki, czyli kopnięcia w głowę w parterze. Trudno przewidzieć więc, jak tego typu formuła przyjmie się na polskim rynku. Z jednej strony kibice mogą być ciekawi krwawych pojedynków, z drugiej – mogą uznać, że to jednak o krok za daleko, jeśli chodzi o sporty walki i niechętnie będą spoglądać na produkt spod szyldu Fight Empire MMA. Na bardziej konkretne wnioski i spostrzeżenia przyjdzie czas, gdy Fight Empire MMA w Polsce zorganizuje swoje premierowe wydarzenie.

Kiedy pierwsza gala Fight Empire MMA w Polsce?

kiedy fight empire

Kiedy pierwsza gala Fight Empire MMA w Polsce – zapytali fani brutalnych walk MMA, którzy usłyszeli, że pojawia się w naszym kraju organizacja, która planuje przygotować wydarzenie na zasadach legendarnego PRIDE. Pierwotnie organizatorzy na trailerze zapowiadającym wejście nowej marki na polski rynek, na pytanie, kiedy pierwsza gala Fight Empire MMA w Polsce, odpowiadali – na początku roku. Pandemia koronawirusa sprawiła jednak, że plany musiały zostać delikatnie zmienione.

Fight Empire MMA Polska kiedy? 8 maja 2021 roku - taka data widniała jako czas pierwszej gali Fight Empire MMA w Polsce, ale... tym razem również nic z tego. W związku z pandemią gala ponownie została odwołana, a jej termin przełożony na bliżej nieokreślony.

Gdzie oglądać Fight Empire MMA?

Gdzie oglądać Fight Empire MMA – zastanawiają się wszyscy ci, którzy nie mogą doczekać się premierowego wydarzenia spod tego szyldu. Pytanie tylko, czy to, gdzie oglądać Fight Empire MMA dotyczyć będzie faktycznie miejsca wydarzenia, czy transmisji gali Fight Empire MMA. Gala zostanie zorganizowana w Nysie, ale nie wiadomo, czy kibice będą mogli wejść na halę w związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa.

Fight Empire MMA transmisja

„Emocjonujące walki, transmisja gali, powtórki, komentarze ekspertów i potężne ciosy! Poczuj emocje bez wychodzenia z domu i przekonaj się, czym jest Krwawy Sport z Southampton! - tak zaczyna się opis zakładki "Gdzie oglądać?" na oficjalnej stronie Fight Empire MMA. Transmisja gali Fight Empire MMA będzie prowadzona na serwisie fightime.pl.

Fight Empire MMA PPV

fight empire ppv

Dla wielu kibiców sportów walki zaskakujący może być fakt, że gala Fight Empire MMA nie będzie transmitowana w systemie PPV. Trudno przewidzieć, na ile organizatorzy chcą na początku zainteresować swoim produktem fanów, a na ile jest to docelowy pomysł, ale pierwsza gala Fight Empire MMA będzie do dyspozycji za darmo. „Jeśli nie możesz być na gali, oglądaj sport w najlepszej jakości, bez opłat” - czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Warto dodać, że takie organizacje, jak Gromda, Genesis czy Wotore, czyli również oferujące krwawe pojedynki – w tym przypadku na gołe pięści – swoje gale organizują w systemie PPV. Cena za dostęp do tego typu wydarzenia zazwyczaj wynosi 19,99 zł.

Fight Empire MMA zawodnicy

Fight Empire MMA zawodnicy – nie ulega wątpliwości, że to, co jest najważniejsze na każdej gali, to zawodnicy, którzy mierzą się podczas danego wydarzenia. Fight Empire MMA zawodnicy będą musieli być niezwykle twardzi i pewni swoich umiejętności, biorąc pod uwagę brutalne zasady, na jakich będą toczyć swoje pojedynki pod tym szyldem.

Na premierowej gali Fight Empire MMA zawodnicy zmierzą się na zasadach PRIDE. Do klatki wyjdą między innymi popularni zawodnicy wagi ciężkiej, jak Michał „Longer” Andryszak czy Łukasz „Goat” Parobiec, którzy zmierzą się w walce wieczoru gali Fight Empire MMA. „Longer” jest znany kibicom zwłaszcza z występów w KSW, a „Goat” toczył swoje boje choćby na Wotore czy galach Gromda. Do klatki wyjdą również między innymi Paweł Brandys czy Adam "Viking" Biegański, którzy jeszcze oficjalnie nie poznali swoich przeciwników.

Zobacz także: Kim jest Łukasz "Goat" Parobiec?

Fight Empire MMA karta walk

Karta walk gali Fight Empire MMA nie jest jeszcze zapełniona. Znamy bohaterów walki wieczoru oraz tych, którzy otworzą wydarzenie, jeśli chodzi o pojedynki zawodowe. Podczas premierowej gali Fight Empire MMA karta walk będzie również zawierała walki na zasadach amatorskiego MMA.

- 120 kg: Michał Andryszak vs Łukasz Parobiec
- 93 kg: TBA vs TBA
- 93 kg: TBA vs TBA
- 120 kg: TBA vs TBA
- 66 kg: TBA vs TBA
- 57 kg: TBA vs TBA
- 77 kg: TBA vs TBA
- 66 kg: Tomasz Golis vs Dawid Gałęcki

Walki amatorskie:

- 84 kg: Krystian Chramęga vs Kasjan Sochański
- 70 kg: Maciej Owczarek vs Mateusz Najbert
- 120 kg: Damian Staniak vs Łukasz Stępień


Kiedy odbędzie się pierwsza gala Fight Empire MMA?
Data pierwszej gali została wyznaczona na 8 maja 2021 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa została przełożona na termin, którego jeszcze nie znamy.
Gdzie oglądać Fight Empire MMA?
Transmisja gali Fight Empire MMA będzie prowadzona na serwisie fightime.pl.