Pierwsza konferencja Prime Show MMA 5 to z pewnością jedno z bardziej wyczekiwanych wydarzeń przez fanów freak-fightowych zmagań. Wszystko za sprawą kłopotów federacji High League, której zamrożono środki. Jeśli organizacja, której twarzą jest Malik Montana nie powróci to Prime Show MMA stanie się drugą siłką freaków w Polsce. Kiedy pierwsza konferencja Prime Show MMA 5? Gdzie oglądać transmisję pierwszej konferencji Prime Show MMA 5?

Kiedy konferencja Prime Show MMA 5

Przed nami pierwsza gala Prime Show MMA w 2023 roku. Na poprzedniej byliśmy świadkami wielu ciekawych pojedynków i niecodziennych rozstrzygnięć. W walce wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pokonał rapera, Pawła "Popek" Mikołajuwa, a w głośnym konflikcie "Kamerzysta" vs "Bagietka" lepszy okazał się kumpel "Lorda Kruszwila", który wygrał już w pierwszej rundzie przez TKO.

Skupiając się jednak na Prime Show MMA 5 pierwsza konferencja przed głównym eventem - obstawisz go u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna) odbędzie się w niedzielę 4 czerwca. Prowadzącym pierwszą konferencję Prime Show MMA 5 będzie "Don Kasjo" oraz Michał Cichy.

O której godzinie konferencja Prime Show MMA 5

O której godzinie rozpocznie się Prime Show MMA 5 pierwsza konferencja? To pytanie frapuje wszystkich miłośników ostrych wymian zdań pomiędzy zawodnikami. Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie. W związku z tym I konferencja Prime Show MMA 5 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 19:00.

Pierwsza konferencja Prime Show MMA 5 - transmisja

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio na miejscu, transmisja online pierwszej konferencji Prime Show MMA 5 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja konferencji Prime Show MMA 5 jest zupełnie darmowa i będzie zapisana. W związku z tym bez problemu można ją obejrzeć ponownie w dowolnym czasie.

Kto na konferencji Prime Show MMA 5

Pełna karta walk Prime Show MMA 5 nie jest jeszcze znana. Włodarze wciąż mają w zanadrzu ujawnienie kilku nazwisk. Na ten moment znamy jednak większość uczestników i zestawień. Oto lista kto wystąpi na konferencji Prime Show MMA 5:

  • Wielki Bu vs Lupa
  • Bagietka vs Jaś Kapela
  • Ztrolowany vs Tarzan
  • Puszbarbie vs Piątkowska
  • Polish Machine vs Hunter
  • Adrian Cios vs Magical JR
  • Szuli vs Trybson
  • Prezes FEN vs TBA

Kiedy pierwsza konferencja Prime Show MMA 5?
Konferencja odbędzie się w niedzielę 4 czerwca 2023 roku.
O której godzinie konferencja Prime Show MMA 5?
Początek transmisji o godz. 19:00.