Pierwsza konferencja MMA VIP 5 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń przez miłośników freak-fightowych zmagań. Federacja trwała w letargu przez ponad rok i wszyscy byli przekonani, że projekt po kontrowersjach z poprzedniej edycji się już nie podniesie. A jednak! Dotychczasowe zestawienia z karty walk MMA VIP 5, które poznaliśmy na oficjalnych mediach społecznościowych, budzą mieszane uczucia. Największe emocje wzbudza walka Bodychrista z Żuromem. Panowie delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą, dlatego konferencja MMA VIP 5 może oddać! Kto jeszcze pojawi się na konferencji? Tego nie wiemy, ale znamy odpowiedzi na pytania: kiedy pierwsza konferencja MMA VIP 5? Gdzie oglądać transmisję pierwszej konferencji MMA VIP 5?

Kiedy konferencja MMA VIP 5?

Nie łudźmy się, większość osób śledzących freakowe gale przekłada konferencje i wymiany słowne pomiędzy zawodnikami nad walki w klatce. Tak było od początku i raczej prędko się to nie zmieni. Przysłowiowe "chleba i igrzysk" pasuje tutaj jak ulał. Nikogo nie obchodzą bezbarwne zestawienia i czysto sportowe starcia. Po takie należy się zgłosić do profesjonalnych organizacji.

Co do drugiej konferencji MMA VIP 5, mamy cichą nadzieję, że zawodnicy zrobią wszystko, aby w trakcie nie przełączyć jej na ulubiony serial w TV. Konferencję MMA VIP 5 zaplanowano na środę 9 sierpnia.

O której godzinie konferencja MMA VIP 5?

O której godzinie rozpocznie się MMA VIP 5 druga konferencja? To pytanie zadają sobie wszyscy fani ostrych wymian słownych pomiędzy zawodnikami oraz głębokich spojrzeń podczas face to face. Godzina drugiej konferencji gali MMA VIP 5 nie została jeszcze podana.

Druga konferencja MMA VIP 5 - transmisja

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio na miejscu, transmisja online drugiej konferencji MMA VIP 5 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja konferencji MMA VIP 5 jest zupełnie darmowa i będzie zapisana. W związku z tym bez problemu można ją obejrzeć ponownie w dowolnym czasie.

Kto na konferencji MMA VIP 5?

Wszystkie nazwiska nie są jeszcze znane. Włodarze wciąż mają w zanadrzu ujawnienie kilku z nich. Na ten moment znamy jednak kilku uczestników i jedno zestawieie. Oto lista kto na pewno wystąpi na konferencji MMA VIP 5:

  • Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski
  • Andrzej "Żurom" Żuromski
  • Michał "Miami" Jankowski
  • Damian Kiwior
  • Mateusz "Kuraqq" Kurzątkowski
  • Piotr Szczech