FAME MMA Friday Arena 2 już w piątek 29 września. Będzie to druga edycja nowego projektu federacji, która chce podobnie jak KSW trafiać do szerszego grona odbiorców w całej Polsce. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla kibiców bogatą kartę walk FAME MMA Friday Arena 2 składającą się z dziesięciu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się main event, w którym dojdzie do rewanżu pomiędzy jednym z czołowych włodarzy, Michałem "Boxdelem" Baronem a prezesem federacji FEN, Pawłem Jóźwiakiem. W pierwszym z dwóch co-main eventów zobaczymy Josefa Bratana z Wiewiórem. Drugi co-main event to starcie w formule bokserskiej pomiędzy Kacprem Błońskim i nowym nabytkiem FAME, Danielem "Ostrym" Ostaszewskim. Przed tym jednak będziemy mieć okazję posłuchać wszystkich zawodników na jedynej konferencji, którą poprowadzi Hubert Mściwujewski w asyście Gimpera. Kiedy odbędzie się konferencja FAME MMA Friday Arena 2? O której godzinie konferencja FAME MMA Friday Arena 2? Czy transmisja konferencji FAME MMA Friday Arena 2 jest darmowa?

Kiedy konferencja FAME MMA Friday Arena 2?

Przed nami gala FAME MMA Friday Arena 2. Na poprzedniej edycji, która odbyła się w lipcu, byliśmy świadkami wielu ciekawych pojedynków i niecodziennych rozstrzygnięć. W walce wieczoru Jakub "Kubańczyk" Flas pokonał po niejednogłośnej decyzji Alberto Simao. Niezniszczalny Dubiel ponownie nie dał szans rywalowi, pokonując Filipa "Filipka" Marcinka, a głośny konflikt Pasternak vs Paweł Tyburski zakończył się jednogłośnym zwycięstwem "Wampira".

Skupiając się jednak na FAME MMA Friday Arena 2 konferencja przed głównym eventem, który można obstawiać u bukmachera Betclic, odbędzie się w nadchodzący poniedziałek, 25 września 2023 roku. Jeśli masz zamiar obstawiać galę, to warto założyć konto, wpisując nasz kod promocyjny betclic, który gwarantuje zakład bez ryzyka do 200 PLN!

O której godzinie konferencja FAME MMA Friday Arena 2?

O której godzinie FAME MMA Friday Arena 2 konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji FAME MMA. W związku z tym konferencja FAME MMA Friday Arena 2 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00. 

Gdzie konferencja FAME MMA Friday Arena 2

Potyczki słowne i face to face będzie można zobaczyć w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Konferencja FAME MMA Friday Arena 2 jest otwarta dla publiczności. Wstęp od 16 roku życia!

Transmisja konferencji FAME MMA Friday Arena 2

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio na miejscu, transmisja online konferencji FAME MMA Friday Arena 2 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja konferencji FAME MMA Friday Arena 2 jest zupełnie darmowa i nie trzeba nabywać na nią PPV.

Kto na konferencji FAME MMA Friday Arena 2

Pełna karta walk jest już znana. Federacja ujawniła wszystkie zestawienia na niemal miesiąc przed eventem. W walce wieczoru zobaczymy Michała "Boxdela" Baron z Pawłem Jóźwiakiem. Ich konflikt trwa już od dawna, chociaż na ten moment panowie utrzymują neutralne stosunki i ciężko sobie wyobrazić, aby "dymy" z konferencji przed ich pierwszym pojedynkiem ponownie się powtórzyły.

W pierwszym co-main evencie zobaczymy dość niecodzienne starcie. Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka, który nie najlepiej czuje się w formule K-1, co pokazała dotkliwa porażka z Alanem Kwiecińskim, zmierzy się właśnie w tej formule z Josefem Bratanem.

Drugi co-main event z pewnością wzbudza spore emocje wśród młodszej widowni. Do klatki powraca Kacper "Crusher" Błoński, który zmierzy się z debiutującym "Ostrym". Pojedynek ten został zakontraktowany w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Pozostali zawodnicy

W starciu streamerów Marcin "Xayoo" Majkut zmierzy się z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. Jeszcze nie opadł kurz i nie zagoiły się rany u Majkuta po ostatniej walce z "Franiem" na 19. edycji FAME, a już czeka przed nim kolejne wyzwanie. Bukmacherzy nie dają żadnych szans "Rafonixowi", który jak sam stwierdził w wywiadzie podczas face to face, trenuje zaledwie miesiąc.

Po tej walce dojdzie do sportowego pojedynku. Twarzą w twarz staną ze sobą Alan Kwieciński oraz Dominik Zadora. Panowie w przeszłości razem trenowali oraz byli dobrymi kumplami. Wybuchnął jednak między nimi poważny konflikt i "Japoński Drwal"zakończył współpracę z byłym uczestnikiem programu Warsaw Shore. Teraz obaj wszystko wyjaśnią sobie w klatce FAME.

Pozostałe nazwiska, które pojawią się 25 września na konferencji FAME MMA Friday Arena 2 to:

 • Adrian "Polak" Polański
 • Arkadiusz "Aroy" Tańcula
 • Martyna "Brylantynka" Janusz
 • Agata "Fagata" Fąk
 • Filip Zabielski
 • Robert "Sutonator" Pasut
 • Piotr Lisek
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk
 • Łukasz "Mandzio" Samoń
 • Karol "Karolek" Dąbrowski
 • Andrzej "Endri" Czysz
 • Roger Salla