Konferencje przed wydarzeniami z udziałem celebrytów i influencerów często wiążą się z większymi emocjami niż sama gala. Przed nami druga konferencja przed nowym wydarzeniem na rynku - Move Federation. Podczas tej gali zobaczymy osiem zespołów, które zmierzą się ze sobą na boisku piłkarskim. O której godzinie zaczyna się druga konferencja Move Federation? Kiedy początek drugiej konferencji Move Federation?

Sprawdź także: Typy Fight Empire MMA 

Druga konferencja Move Federation godzina

Druga konferencja Move Federation rozpocznie się o godzinie 20:00. Zobaczymy tam szczegółową prezentację składów czy ostatnie wymiany zdań między przeciwnikami. Zaplanowany został również Skills Challenge, podczas którego najprawdopodobniej zobaczymy umiejętności poszczególnym graczy.

Druga konferencja Move Federation transmisja

Transmisja z konferencji przed Move Fedration odbędzie się na YouTube. Znajdziemy ją na oficjalnym kanale FAME MMA, które jak wiadomo ściśle współpracuje z federacją Move Federation. Transmisja odbędzie się o godzinie 20:00. Konferencję poprowadzi Hubert Mściwujewski, Jakub "Jcob" Weber, a także twórcy kanału YouTube "Piłkarzyki" - Adam Targowski i Jakub Krzywoń.

Sprawdź także: Transmisja Move Federation

Move Federation kiedy gala?

Kiedy odbędzie się Move Federation? Gala została zaplanowana na 19 listopada. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Zawodnicy zagrają na specjalnie stworzonym na tę okazję boisku. Będzie miało ono owalny kształt. Nie zobaczymy również, tak jak przy okazji standardowych meczów piłkarskich, linii bocznych czy końcowym. Dookoła boiska zostaną ustawione ściany oraz bandy. Boisko będzie miało również mniejszy rozmiar od klasycznego, bowiem drużyny będą składały się z zaledwie sześciu zawodników.

Sprawdź: Co już wiadomo o Move Federation?