Josef Stummer vs Dawid Kareta to drugie starcie, jakie mieliśmy okazję zobaczyć podczas gali KSW 87 w Czechach. Pierwsza walka, w której Tobiasz Le pokonał Carla McNally'ego zdecydowanie należała do emocjonujących otwarć wydarzeń organizacji. Czy drugi pojedynek tego wieczoru podołał temu poziomowi?

Dawid Kareta kończy Josefa Stummera przez TKO - KSW 87

W tej sytuacji zdecydowanym faworytem walki był Josef Stummer, który w momencie wyjścia do walki miał na swoim koncie trzy wygrane walki i żadnej przegranej. Co dziwne, już od samego początku to Dawid Kareta wywierał presję na swoim przeciwniku, który bez wątpienia wydawał się tym faktem zaskoczony.

Silne ciosy sprawiają, że Josef wydawał się zamroczony. Polak szedł jak burza, co zdecydowanie zaskoczyło wielu typerów. Nie było mowy o zatrzymaniu się i Kareta, zasypując rywala ciosami oraz kolanami przy siatce utorował sobie zwycięstwo. Nic dziwnego, że sędzia przerwał walkę już w pierwszej rundzie.

Według werdyktu Dawid Kareta pokonał Josefa Stummera przez TKO w 4 minucie 10 sekundzie pierwszej rundy! To zaledwie druga walka na KSW 87, a to już drugi techniczny nokaut tego wieczoru.

Już teraz zobaczcie wyniki na żywo KSW 87!