Pierwsza walka na gali KSW 87 w Czechach to starcie Carl McNally vs Tobiasz Le. Starcie otwierające gale zdecydowanie należało do emocjonujących. Wiele ciekawych akcji i wyłączona noga jednego z zawodników. Jak potoczył się ten niepozorny pojedynek?

Tobiasz Le wygrywa z Carlem McNallym na KSW 86

Początkowo to McNally atakował wysokimi kopnięciami i torował ofensywnie drogę, na co Le reagował w sposób defensywny, ale nie bierny. W pewnym momencie jednak Tobiasz się rozkręcił, jednak sama pierwsza runda została zakończona próbą wywarcia przez Carla dominacji na swoim przeciwniku.

W drugiej rundzie koniecznie trzeba wspomnieć o Carlu McNallym, który otrzymał od Tobiasza, który trafił go niskim kopnięciem. Nic dziwnego, że w rezultacie noga Irlandczyka była bardzo okopana. Lewa kończyna rywala stała się wówczas właściwie wyłączona już do końca starcia. Nie mógł zatem wykazać się stuprocentowymi umiejętnościami.

Trzecia runda nie była  tego powodu dla Carla zbyt łatwa. Finalnie, 2 minuty 52 sekundy rundy 3 zadecydowały o tym, że Tobiasz Le wygrał z Carlem McNallym przez TKO. Bez wątpienia ten debiut w organizacji KSW należy do udanych.

Już teraz sprawdźcie wyniki na żywo KSW 87, żeby być na bieżąco!