W ostatnim czasie donosiliśmy o tym, że Robert Karaś chciałby zawalczyć z Lizakiem na gali freak fightowej. Teraz jednak mężczyzna zaskoczył kolejnym wyznaniem dotyczącym swojej sportowej ścieżki kariery. Mowa tutaj o pokonaniu dystansu Ironmana ponad 100 razy!

Robert Karaś i Ironman 150 razy w 150 dni!

W poniedziałek 29 kwietnia na profilu Instagramowym Roberta Karasia pojawiło się ciekawe ogłoszenie. Mężczyzna zadeklarował, że zamierza przebyć dystans Ironmana. Nie będzie to jednak jednorazowa sytuacja, a zwielokrotniona do 150! Okazuje się, że zawodnik freak fightów i sportowiec zamierza przebyć ten dystans każdego dnia przez 150 dni.

Jak wiadomo, taki maraton opiewa na 3,8 kilometrów pływania, 180 kilometrów jazdy na rowerze, jak również 42,2 kilometry biegu. Co ciekawe, mężczyzna założył, że zamierza cały ten dystans pokonywać w dziewięć godzin i 30 minut każdego dnia. Co ciekawe, data startu tej przygody została zaplanowana na 1 marca 2025 roku.

Do tego czasu mężczyzna może ziścić swoje plany o walce z Lizakiem. Warto mieć na uwadze, że w przeszłości po kolejnym pobiciu rekordu świata Karaś znów tłumaczył się z dopingu. Wiele osób zarzuca mu, że i w tym przypadku nie będzie on w stanie pokonać tego dystansu bez tych substancji w organizmie. O tym jednak dowiemy się zapewne po zakończeniu owego wyzwania.