Typy na walkę Kamiszka vs Anna IFBB na FAME MMA 12, czyli jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na jeden z dwóch pojedynków kobiet na najbliższej gali spod szyldu FAME MMA?

Zakłady bukmacherskie Kamiszka vs Anna IFBB na FAME MMA 12

Zakłady bukmacherskie na pojedynek Kamiszka vs Anna IFBB można znaleźć w sekcji Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, która jest oficjalnym sponsorem największej federacji freak fight w Polsce. Kursy na tę walkę pojawiły się po tym, jak organizacja ogłosiła, że panie zmierzą się na gali z numerem 12. Niespodzianki nie było – faworytką jest ta zawodniczka, która do tej pory lepiej prezentowała się w klatce FAME MMA.

 

 

Kursy Kamiszka vs Anna IFBB na FAME MMA 12

Kursy na walkę Kamiszka vs Anna IFBB od początku miały faworyta w osobie Kamili Wybrańczyk. Nic dziwnego – życiowa partnerka Artura Szpilki dłużej trenuje sporty walki, a jej bilans w FAME MMA wynosi 1-1. W debiucie wygrała z Zusje, a następnie minimalnie przegrała walkę o pas z Martą Linkiewicz. Z kolei Anna Andrzejewska walczyła raz i przegrała decyzją sędziów z Way of Blonde. Faworytką bukmacherów jest więc Kamiszka, choć sporą przewagę warunków fizycznych ma jej rywalka.

Typy na Kamiszka vs Anna IFBB na FAME MMA 12

Naszym zdaniem sobotnią walkę wygra Kamiszka, ale z racji tego, że Anna IFBB ma sporą przewagę warunków fizycznych, pójdziemy w stronę nieco innego typu. Proponujemy typ na to, że walka potrwa over 1,5 rundy. Nawet jeśli Wybrańczyk zdominuje swoją rywalkę w parterze, czyli w swojej koronnej płaszczyźnie, z racji tego, że Andrzejewska jest silniejsza, nie będzie jej łatwo zakończyć walki. Końcówka drugiej rundy, trzecia – być może, ale nie szybciej.

Nasz typ – walka Kamiszka vs Anna IFBB potrwa powyżej 1,5 rundy, kurs 1.40