Julia Jaroszewska to polska piosenkarka, która spróbuje swoich sił w walce MMA w organizacji Elite Fighters. Kto to Julia Jaroszewska? Julia Jaroszewska wiek – ile ma lat? Julia Jaroszewska Projekt Lady – które miejsce zajęła w telewizyjnym show? Julia Jaroszewska MMA – kto będzie jej przeciwniczką w debiucie? Julia Jaroszewska Emil – czy to jej chłopak? Julia Jaroszewska Instagram – ile osób obserwuje jej profil na tym portalu społecznościowym?

Kto to Julia Jaroszewska?

kim jest julia jaroszewska

Julia Jaroszewska to polska piosenkarka, która związała się kontraktem z organizacją Elite Fighters i spróbuje swoich sił w MMA właśnie pod szyldem tej federacji. Znana jest między innymi z tego, że wzięła udział w programie Projekt Lady, który emitowany jest na antenach telewizji TVN.

Julia Jaroszewska wiek

Julia Jaroszewska wiek – wiele osób jest ciekawych, ile Julia Jaroszewska ma lat. Kobieta urodziła się w 1993 roku. Rocznikowo ma więc 28 lat.

Julia Jaroszewska Projekt Lady

Julia Jaroszewska Projekt Lady – od tego wszystko się zaczęło! Kobieta wzięła udział w drugiej edycji programu w 2017 roku. Na czym polega Projekt Lady? Kilkanaście kobiet, prowadzących imprezowy tryb życia lub nieznających dobrych manier, trafia do pałacu, w którym uczone są właśnie dobrych manier czy odpowiedniego zachowania. Przebieg ich przemiany można śledzić na antenie TVN.

 

 

 

Jaroszewska doszła do wielkiego finału drugiej edycji. Ostatecznie zajęła drugie miejsce, a triumfowała Roksana Gac.

Julia Jaroszewska piosenki

piosenki julii jaroszewskiej

Julia Jaroszewska w swoim profilu na Instagramie zamieściła wzmiankę o tym, że jest polską piosenkarką. Na swoim koncie ma między innymi takie utwory, jak "Baby" czy "Dylemat". W 2021 roku nagrała utwór pod tytułem „Jesteś wszystkim”, w którym śpiewa razem z Moniką Banasiak, byłą żoną słynnego gangstera Grupy Pruszkowskiej, czyli „Słowika”.

Julia Jaroszewska MMA

Julia Jaroszewska MMA – kobieta swoje pojedynki w tej formule będzie toczyć w organizacji Elite Fighters. Jej przeciwniczką podczas pierwszej gali będzie Julia Pelc, znana w sieci jako "Queen of the Black".

Zobacz także: Kiedy pierwsza gala Elite Fighters?

Julia Jaroszewska walka

Julia Jaroszewska walka – czy w przeszłości już walczyła? Nic na ten temat nie wiadomo, więc pojedynek z Pelc będzie jej debiutanckim w formule MMA. Do swojego debiutu Jaroszewska szykuje się w klubie Zagłębie Konin.

Zobacz także: Elite Fighters. Zawodnicy, historia, włodarze

Julia Jaroszewska Emil

związek julia jaroszewska

Jaroszewska jest od ponad dwóch lat w związku z mężczyzną o imieniu Emil. Kobieta raz na jakiś czas publikuje z nim wspólne fotografie, a w lipcu 2020 roku nagrała dla niego piosenkę o tytule „Emil”. W sieci można trafić na liczne spekulacje, według których mężczyzna siedział w więzieniu, z którego wyszedł w listopadzie 2020 roku. Wówczas bowiem na instagramowym profilu Jaroszewskiej pojawił się wpis i zdjęcia z napisem „Emil, witaj w domu”.

Julia Jaroszewska Instagram

Kobieta jest niezwykle aktywna w social mediach, a przede wszystkim na Instagramie. Jej konto o nazwie "juliasara93" na tym portalu śledzi ponad 100 tysięcy obserwujących.


Które miejsce zajęła Julia Jaroszewska w programie Projekt Lady?
Jaroszewska doszła do wielkiego finału i zajęła drugie miejsce.