Kolejne nowiny ze świata freak fightów ogłoszone! Już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze zobaczymy pierwszą galę CLOUT MMA. Z tego tytułu organizatorzy codziennie informują nas o nowych pojedynkach i zawodnikach dołączających do federacji. Tym razem dowiedzieliśmy, że w gali weźmie udział Jay Silva! Kto będzie jego przeciwnikiem?

Jay Silva na CLOUT MMA 1 - Z kim się zmierzy?

Jeszcze wczoraj ogłaszaliśmy, że nowa federacja ogłosiła kontrowersyjną zawodniczkę - Nikolę "Nikitę" Bielę. Dziś przyszła pora na kolejne wieść ze strony organizacji Sławomira Peszko i Lexy Chaplin. W ogłoszonym zestawieniu pojawił się Jay Silva, czyli zawodnik mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej, pochodzący ze Stanów Zjednoczonych! Pojawiał się między innymi w UFC, Bellator, czy KSW! Jego przeciwnikiem będzie Tomasz Sarara.

Polak jest kick-bokserem, zawodnikiem MMA oraz bokserem. Od 2018 nosi miano mistrza świata WKN w wadze superciężkiej. Ta walka zdecydowanie oprze się na wysokich umiejętnościach, którymi obaj mogą się pochwalić. Jak widać, po wczorajszej kontrowersji związanej z wątpliwej reputacji influencerką, organizacja wraca na dobre tory.

Według ogłoszonych przez organizatorów informacji panowie zmierzą się w formule K-1 3x3 minuty. Ponadto walka będzie odbywała się w małych rękawicach. W przypadku tak ciekawych zestawień komentujący na social mediach przyznają, że jest to świetne posunięcie ze strony CLOUT MMA. Być może wczorajsza kontrowersja w doborze uczestniczki nie przysłoni całej gali.