Po zaskakującym remisie między Gromadzkim a Tyburskim czas na kolejne zestawienie z karty walk Fame Friday Arena 1! W tym przypadku napięcie pojedynku sięgało zenitu, choć panowie nie spieszyli się z rozpoczęciem walki. Kto wygrał walkę Jaxu vs Medusa podczas tego nietypowego starcia?

Jaxu wygrywa z Medusą i zostaje wygwizdany

Panowie nie zaczęli swojej walki mocnym wejściem. Po minucie wciąż panowie nie rozpoczęli wymiany ciosów, co spotkało się z dezaprobatą. Kiedy jednak sędzia zwrócił im uwagę, rozpoczęła się mocna walka. Nie było jednak wiadome na kogo patrzeć, a cała runda minęła w mgnieniu oka.

https://twitter.com/WakTomToSzef/status/1682490729770151938?s=20

W drugim etapie to Jaxu poczuł sporą pewność siebie, jednak widownia skandowała imię jego przeciwnika. Postępowanie Medusy i brak jego dominacji dało wiele do myślenia. W tym przypadku to Jaxu był na wygranej pozycji. Trzecia runda pokazała, jak trudno było walczyć w dwóch różnych dyscyplinach.

Choć to Medusa był wielkim faworytem jeszcze przed galą, to jednogłośną decyzją finalnie zwycięzcą został Dominik "Jaxu" Jax! Z tego też względu jego zwycięstwo zostało wygwizdane, a on zaproponował rewanż w K-1.

Już teraz sprawdźcie pozostałe Fame MMA Friday Arena 1 wyniki!