Jakub "Bary" Barczyk to kolejny zawodnik Hype MMA, który zawalczył na debiutanckiej gali tej organizacji. Kim jest Jakub "Bary" Barczyk? Jakub "Bary" Barczyk wiek, waga, wzrost – czy cokolwiek o nim wiadomo? Jakub "Bary" Barczyk walki – który z zawodników KSW pogratulował mu dołączenia do Hype MMA? Jakub "Bary" Barczyk Hype MMA – kto będzie jego rywalem w debiucie?

Kim jest Jakub "Bary" Barczyk?

Kim jest Jakub "Bary" Barczyk? To pytanie z pewnością zadali sobie niemal wszyscy, którzy zobaczyli jego nazwisko na karcie walk pierwszej gali Hype MMA. I trzeba przyznać, że jest to dobre pytanie, gdyż o Barczyku wiadomo tyle, co nic. Z pewnością na pytanie, kim jest Jakub „Bary” Barczyk, można odpowiedzieć, że jest raperem.

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna pochodzi z Łodzi.

Jakub "Bary" Barczyk wiek, waga, wzrost

jakub barczyk wiek

Jakub "Bary" Barczyk wiek, waga, wzrost – z uzupełnieniem informacji na ten temat musieliśmy poczekać do pierwszej gali Hype MMA. Wcześniej o mężczyźnie niewiele wiadomo, więc takie kwestie, jak jego wiek, waga czy wzrost zostanły zaprezentowane przed jego premierowym występem w nowej organizacji typu freakfight na polskim rynku sportów walki. Barczyk ma 185 centymetrów wzrostu, a waży około 70 kilogramów.

Jakub "Bary" Barczyk rap

Jakub "Bary" Barczyk rap – z czego jest kojarzony? Na swoim instagramowym profilu zawodnik Hype MMA reklamuje utwór pod tytułem "Freestyle". Trzeba przyznać, że odbił się naprawdę szerokim echem, jak na zasięgi Barczyka. Kawałek w tydzień od premiery wykręcił ponad 100 tysięcy wyświetleń na YouTube i zebrał wiele tysięcy pozytywnych reakcji oraz komentarzy.

Jakub "Bary" Barczyk walki

Czy Jakub "Bary" Barczyk walki toczył poza Hype MMA? Tego nie wiemy. Oficjalnie był to jego debiut w pojedynku na zasadach MMA. Można domniemać, że Barczyk miał już w przeszłości styczność z MMA. Pod wpisem na Instagramie, w którym ogłosił swój angaż w Hype MMA, gratulacje złożył mu Marcin Wrzosek, doświadczony zawodnik KSW i w przeszłości mistrz tej organizacji.

"Ziom trzymam kciuki!" - napisał zawodnik z Łodzi.

 

Zobacz także: Hype MMA historia, zasady, włodarze

Jakub "Bary" Barczyk Hype MMA

jakub barczyk na hype mma

Jakub "Bary" Barczyk Hype MMA – w debiucie jego rywalem był Damian "Kalbar" Kalbarczyk. Bukmacher Betclic, co dość oczywiste, biorąc pod uwagę fakt, że o obu zawodnikach niewiele wiadomo, miał problem ze wskazaniem faworyta w tym pojedynku. Kursy były wyrównane, z delikatnym wskazaniem na „Kalbara”, choć przed pojedynkiem faworytem stał się "Bary". W klatce lepszy okazał się jednak jego przeciwnik, rozbijając go ciosami w parterze pod koniec pierwszej rundy.

Jakub "Bary" Barczyk Instagram

Jakub "Bary" Barczyk Instagram o nazwie "simply_bary" prowadzi od lutego 2018 roku. Właśnie z taką datą na jego profilu widnieje bowiem pierwszy wpis, który się tam pojawił. Jego profil śledzi 35 tysięcy obserwujących.


Kim jest Jakub "Bary" Barczyk?
Jakub "Bary" Barczyk jest raperem.
W której federacji walczy Jakub "Bary" Barczyk?
Jakub "Bary" Barczyk walczy w federacji Hype MMA.