Mecz Lech Poznań - Widzew Łódź dla prawie wszystkich kibiców Lecha był kompletną porażką. Na całe szczęście SUPERBET potrafi poprawić nastrój kibiców.

Przebieg meczu Lech Poznań - Widzew Łódź

Patrząc na statystyki w tabeli, a nawet na boisku wszystko wskazywało na dominację drużyny z Poznania. Więcej celnych strzałów, przewaga w posiadaniu piłki i zdecydowana przewaga statystyczna w podaniach. Jednak nic z tego w ostateczności nie przełożyło się na wynik. Jakbyś miał sobie wyobrazić typowy mecz z gry FIFA 20, gdzie dominujesz i prowadzisz grę na boisku, a w ostateczności przegrywasz trzy do jednego. Tak to właśnie wyglądało…

Co działo się w przerwie meczu Lech Poznań - Widzew Łódź?

W przerwie meczu Lech Poznań - Widzew Łódź bukmacher SUPERBET zorganizował konkurs pod nazwą SuperGame: POPRZECZKA. Polega on na tym, że zaproszeni na murawę kibice jedną z pięciu piłek stojących na linii szesnastego metra muszą uderzyć na tyle celnie, aby trafiła w poprzeczkę. Dla kibica, który tego dnia został zaproszony na środek boiska, okazało się to proste! Po powrocie do domu zapewne oszalał. Z jednej strony powinien cieszyć się z zarobionych pieniędzy. Jednak na pewno z tyłu głowy miał to, że jego ukochana drużyna przegrała mecz.