FAME MMA, czyli wielomilionowa federacja organizująca gale mieszanych sztuk walk typu freak fight może pochwalić się kolejnym rekordem na swoim koncie! 

Podpisali oni najdłuższą umowę partnerską w świecie freak fightów. W 2022 roku Fame MMA i popularny bukmacher Betclic podpisali trzyletnią umowę, która zobowiązuje obydwie firmy do współpracy strategicznej podczas promocji gal freakfight i nie tylko. Betclic od początku pokładał wielkie nadzieje w rozwoju Fame MMA, ponieważ od sierpnia 2020 roku jest on wyłącznym bukmacherem, z którym współpracuje federacja.

Kiedy nieco ponad dwa lata temu wchodziliśmy w świat freak fightów i podpisywaliśmy pierwszą umowę z Fame MMA, robiliśmy to w poczuciu wiary w ten projekt i jego duży potencjał biznesowy. Dziś mamy pewność, że była to dobra decyzja. Mamy za sobą wiele ciekawych działań i darzymy się zaufaniem, czego efektem jest przedłużenie współpracy aż o trzy lata i rozszerzenie jej o nowe, wspólne działania” – mówi Bartłomiej Płoskonka, country manager firmy Betclic.

Zatem zarówno poprzednie, jak i nadchodzącą galę FAME MMA REBORN możemy obstawiać nigdzie indziej jak na aplikacji lub stronie internetowej Betclic.

Jakie były inne pobudki firmy Betclic do podjęcia współpracy z Fame MMA?

Bukmacher, który wykazał się z nieprzeciętną analizą rynkową, świetnie przemyślał to, że włodarze oraz zawodnicy Fame MMA biorą udział w rozgrywkach piłkarskich Move Federation. Przez co utarli oni lekko nos fortunie, czyli konkurencyjnemu bukmacherowi.

To, czego możemy być pewni to, że od 2022 roku ich współpraca owocnie prosperuje i przynosi wiele zysku dla organizacji. Widzowie, którzy uwielbia ją emocje i przeżycia związane ze sportami walki, chcą doświadczać ich coraz mocniej, obstawiając walki swoich ulubionych influencerów, które w wielu przypadkach są nieprzewidywalne. Najbliższa gala Fame MMA odbędzie się 9 grudnia. Karta walk jest bardzo ciekawa i z pewnością wiele osób będzie chciało zobaczyć to widowisko. Jeśli masz pomysł na stworzenie kuponu, przez który emocje oglądając galę, sięgną zenitu, podziel się z naszymi czytelnikami