W najnowszym odcinku swojego newsowego contentu Konopskyy komentował nie tylko ostatnią galę FAME MMA, ale także wszystkie rzeczy, które działy się wokół tego wydarzenia. Jednym z tematów była kwota, która FAME MMA proponowało mu za walkę po wybuchu afery Pandora Gate.

Kwota niewiele mniejsza od wygranej w Turnieju na FAME MMA 20!

Głośnym echem odbił się face2face pomiędzy Wardęgą a Don Kasjo. To właśnie wtedy doszło do słownej kontrontacji pomiędzy Krzysztofem Rozparą a Wardęgą. Były prezes federacji stwierdził, że Wardęga podał zaporową cenę, podważając tym samym wersję Sylwestra mówiącą o tym, że to federacja proponowała gażę za walkę.

Konopskyy przyznał, że po wybuchu afery Pandora Gate federacja FAME MMA odezwała się w sprawie walki także do niego. Federacja miała zaproponować mu za walkę aż 1 400 0000 złotych netto +VAT. Kwota jest o tyle zaskakująca, że w turnieju na gali FAME 20 główną nagrodą (którą wygrał Wiewiór) było 1 500 000 złotych. Konopskyy za zwykłą walkę miał dostać tylko 100 000 złotych mniej. Nie zgodził się on jednak na ponowne wejście do oktagonu ze względu na aferę.