Walka wieczoru gali UFC Fight Night: Holloway vs Allen zapowiada się pasjonująco. Max Holloway od dziesięciu lat w dywizji piórkowej przegrywał tylko z niekwestionowanym mistrzem, Alexandrem Volkanovskim, natomiast Allen jest niepokonany w UFC. Który z zawodników ma zatem większe szanse na wygraną w tym starciu?

Holloway vs Allen - zakłady bukmacherskie - UFC Fight Night: Holloway vs Allen

Zakłady bukmacherskie na walkę Holloway vs Allen dostępne są między innymi w firmie Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji UFC. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Holloway vs Allen znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> UFC.

Kursy na Holloway vs Allen

Kursy na Holloway vs Allen, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy są zdania, że w najważniejszym pojedynku na karcie walk UFC Fight Night: Holloway vs Allen większe szanse na zwycięstwo ma Max Holloway. Kurs na wygraną Amerykanina wynosi 1,53, natomiast triumf Arnolda Allena został oszacowany na 2,50.

Typy na Holloway vs Allen

Typy na Holloway vs Allen, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Max Holloway będzie dla Arnolda Allena bez wątpienia najtrudniejszym rywalem w karierze. Amerykanin spośród ostatnich sześciu walk przegrał trzy. Wszystkie z nich poniósł jednak z Alexandrem Volkanovskim, czyli według wielu najlepszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe. Allen natomiast w UFC jest niepokonany. W ostatnich starciach pokonywał kolejno Sodiqa Yusuffa, Dana Hookera i Calvina Kattara.

Ciężko wytypować w tym pojedynku zwycięzcę. Wydaje się, że Allen wciąż jest na fali wznoszącej, jednak Holloway nawet w przegranych starciach z Volkanovskim udowodnił, że jest w stanie wygrywać z każdym. Nasz typ na tę walkę to pełen dystans. Holloway imponuje w swoich walkach wysoką intensywnością, jednak jego ciosy nie są kończące. Po raz ostatni wygrał bowiem w 2018 roku. Allen natomiast udowodnił, że należy do wytrzymałych zawodników.

Pozostałe typy na UFC można znaleźć na naszej stronie.

Typy na Holloway vs Allen - gdzie obstawiać

Gdzie obstawiać walkę Holloway vs Allen? Organizacja UFC to największa federacja MMA na świecie. Nic więc dziwnego, że zakłady bukmacherskie na UFC są dostępne u większości bukmacherów dostępnych na runku. Szeroką ofertą na UFC bez wątpienia może pochwalić się bukmacher Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet). Publikuje on kursy na UFC z dużym wyprzedzeniem i z dużą ilością dodatkowych rynków zdarzeń.