W meczu dwóch beniaminków PKO BP Ekstraklasy ŁKS Łódź na własnym stadionie podejmował Puszczę Niepołomice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla gospodarzy, a prawdziwą ozdobą spotkania był gol przewrotką na 1:0 zawodnika Puszczy.

Przepiękny strzał przewrotką piłkarza Puszczy

Sytuacja obu drużyn w PKO BP Ekstraklasie wygląda źle. Puszcza przed dzisiejszym meczem miała tyle samo punktów, ile Korona Kielce, która znajduje się na pierwszym bezpiecznym miejscu w tabeli Ekstraklasy. Dla ŁKS-u sezon jest już raczej stracony. Pomimo dzisiejszej wygranej Łodzianie do bezpiecznego miejsca tracą aż 9 punktów, mając o dwa mecze rozegrane więcej niż Korona Kielce.

W mecz ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice lepiej weszli goście. W 29. minucie meczu Serafin dośrodkował w pole karne, a tam Zapolnik cudownym strzałem z przewrotki umieścił piłkę w okienku bramki bramkarza ŁKS-u. Jeszcze przed przerwą za sprawą rzutu karnego wyrównał Dani Ramirez, a po przerwie Husein Balic dorzucił kolejne dwa trafienia dla gospodarzy. Wynik meczu na 3:2 ustalił Zapolnik pewnie wykorzystując rzut karny.