W mało której dyscyplinie sportowej Polacy odnoszą takie sukcesy, jak w żużlu. Nie tak dawno po raz kolejny mistrzem świata został Bartosz Zmarzlik. Żużel przyciąga coraz liczniejsze grono kibiców, którzy szukają do niego transmisji. Gdzie zatem oglądać żużel?

Gdzie oglądać żużel?

W zależności od rodzaju zawodów, transmisje meczów żużlowych znaleźć można na różnych kanałach. W przeciwieństwie do wielu różnych lig piłkarskich, żadna stacja telewizyjna w Polsce nie posiada praw do transmisji żużla na wyłączność. Przykładowo Grand Prix Polski oglądać mogliśmy na antenach Eurosportu i Eurosportu Extra. Mecze 2. ligi transmitowane są na CANAL+Sport 5. Podobnie sprawa wygląda w przypadku 1. ligi. A jeśli lubicie obstawiać żużel, koniecznie powinniście odwiedzić naszą zakładkę Typy Dnia. Znajdziecie tam wiele propozycji godnych uwagi.

Żużel online

Możliwość oglądania meczów żużlowych zapewnia nam również internet. W sieci transmisje dostępne są na antenach CANAL+Sport. Wcześniej należy jednak wykupić dostęp do nich w usłudze CANAL+Online. Nie ma możliwości śledzenia meczów żużlowych w internecie całkowicie za darmo.

Gdzie oglądać żużel na żywo?

Przed wyszukaniem transmisji poszczególnych meczów żużlowych należy sprawdzić, jaki rodzaj rozgrywek nas interesuje. Grand Prix Polski transmitowane jest na antenach Eurosportu i Eurosportu Extra Mecze 1. ligi i 2. ligi znajdziecie na CANAL+, a konkretnie na kanale CANAL+Sport 5. Większość starć Ekstraligi transmituje CANAL+Sport, a część na zasadzie sublicencji Eleven Sports. Polecamy też zapoznanie się z naszym rankingiem bukmacherów.

Żużel live stream

Jako że większość najważniejszych żużlowych meczów w Polsce transmituje Eleven Sports i CANAL+Sport, dostęp do transmisji możecie uzyskać również online. Umożliwia to usługa CANAL+Online, do której trzeba wcześniej wykupić dostęp. Możliwe jest zakupienie pakietu kanałów sportowych CANAL+Sport, jak również Eleven Sports. Wówczas zyskacie pewność, że nie ominą was najciekawsze mecze.