Wotore 7 będzie pierwszą galą, którą federacja Wotore zorganizuje w tym roku. Podczas nadchodzącego wydarzenia zobaczymy takich zawodników jak Dominik Pudzianowski - czyli brat Mariusza Pudzianowskiego - Kamil Minda, Dominik Owsiany czy Szymon "Apteka" Nowowiejski. Transmisja PPV Wotore 7 dostępna będzie w systemie pay-per-view.

Cena PPV Wotore 7

Organizacja Wotore, której walki można typować u bukmachera Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), od początku swojego istnienia postawiła na transmisję w pay-per-view. Cena PPV Wotore 7 waha się między 34,99 PLN a 39,99 PLN. Karta walk Wotore 7 składa się z walk turniejowych, a także pięciu superfightów. Kibice powinni zatem być pewni, że gala dostarczy wielu emocji.

Aby obejrzeć transmisję Wotore 7 na żywo, należy wejść na stronę tv.wotore.com, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view. Dostęp do wydarzenia oferowany jest w dwóch pakietach:

  • Basic (34,99 PLN) – obejmuje dostęp do transmisji live
  • Premium (39,99 PLN) – obejmuje dostęp do transmisji live, loży szyderców oraz dostęp VOD na 7 dni

Transmisja Wotore 7 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z Wotore 7 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.

Transmisja za darmo

Organizacja Wotore od pierwszej edycji transmituje swoje wydarzenia wyłącznie w systemie pay-per-view. Nie ma zatem możliwości obejrzenia gali za darmo.

Podczas poprzednich gal Wotore kibice mogli jednak liczyć na darmową transmisję z pierwszej walki gali na oficjalnym kanale Wotore na YouTube. Najprawdopodobniej podobnie będzie przy okazji nadchodzącej gali Wotore 7.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie Wotore 7. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.