Wimbledon jest zaliczany do grupy czterech najważniejszych Wielkich Szlemów. Jest to najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy na świecie. Pierwsza edycja miała miejsce 9 lipca 1874 roku. Turniej rozgrywany jest na kortach trawiastych, co wyróżnia go spośród pozostałych Szlemów. Impreza organizowana jest każdego roku na przełomie czerwca i lipca.

Gdzie oglądać Wimbledon?

Transmisje na żywo turnieju tenisowego Wimbledon można oglądać w telewizji lub w Internecie. Dla osób, które gustują w dużych ekranach odbiorników telewizyjnych, specjalną ofertę przygotowała stacja Polsatu Sport. Kanały Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Sport Extra dostępne są w abonamencie cyfrowego Polsatu, Canal+ (po wykupieniu dodatkowego pakietu) i regionalnej telewizji kablowej.

Wimbledon 2024 - transmisje TV

Transmisje TV z Wimbledonu 2024 można oglądać wyłącznie na sportowych kanałach Polsatu. Osoby, które nie mają wykupionej cyfrowej telewizji mogą oglądać streamy online Wimbledon na stronie polsatboxgo.pl.

Wimbledon transmisje online

Telewizja to tylko jedno z miejsc, gdzie można oglądać Wimbledon, nie wychodząc z domu. W dzisiejszych czasach coraz częściej osoby wybierają Internet i dostępne w nich platformy streamingowe. Wimbledon online dostępny jest przede wszystkim na platformie Polsat Box Go, która udostępnia kanały cyfrowego Polsatu. Transmisje online Wimbledonu dostępne są po wykupieniu miesięcznego pakietu w wysokości 40 zł. Dodatkowo otrzymujemy pełną możliwość korzystania z wielu kanałów, w tym 20 kanałów sportowych.

Wimbledon: gdzie oglądać online w internecie?

Jak już wspomnieliśmy, Wimbledon 2024 można oglądać na platformie Polsat Box Go, jednak nie dodaliśmy, że wszystkie transmisje online z Wimbledonu są dostępne również z poziomu aplikacji mobilnej Polsat Box Go na system Android oraz iOS.

Co zrobić, aby móc oglądać transmisje Wimbledonu w aplikacji Polsat Box Go?

Specjalnie dedykowana aplikacja Polsat Box Go na systemy: Android oraz iOS jest dostępna w sklepie Google Play i App Store. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać Polsat Box Go, pobrać aplikację, zalogować się na konto i wybrać jeden z kanałów Polsatu, jeśli posiadamy wykupiony pakiet.

Iga Świątek Wimbledon - gdzie oglądać jej mecze?

Polka po wygraniu drugiego turnieju Roland Garros przystępuje do rywalizacji w najpopularniejszym turnieju tenisowym na świecie. Wszystkie mecze Igi Świątek można oglądać na żywo w TV i online w Internecie. Służą do tego kanały Polsatu (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News) oraz platforma Polsat Box Go, gdzie oglądanie meczów Wimbledonu na żywo z udziałem Polki odbywa się online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej.

Stream online Wimbledon

Telewizja z wybranymi kanałami oraz Polsat Box Go to jedne z możliwości, gdzie oglądniemy turniej Wimbledon. Kolejnym, naszym zdaniem najlepszym wyborem są darmowe streamy. W sieci mamy mnóstwo stron internetowych, oferujących wydarzenia sportowe bez konieczności opłat. Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych serwisów, które oferują streamy online Wimbledonu:

 • Vipleague – strona poświęcona wielu dyscyplinom dostępna jest wyłącznie w języku angielskim. Po wejściu w zakładkę „Tennis” dostajemy wykaz nadchodzących spotkań. Klikając w dany mecz, wysuwa się dodatkowa tabela z aktualnymi transmisjami w różnych językach. Vipleague posiada również transmisje online Wimbledonu.
 • Utakmice – witryna, na której znajdziemy transmisje online z kilku dyscyplin, w tym także popularne i mniej atrakcyjne spotkania tenisa. Nie zabraknie tutaj również transmisji online z Wimbledonu 2024 w bardzo dobrej jakości. Jakość możemy dostosowywać bezproblemowo w zależności od prędkości naszego łącza internetowego.
 • Strims top – jedna z bardziej znanych stron internetowych z transmisjami live w naszym kraju. Platforma jest w języku polskim i ma dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń sportowych. Z lewej strony mamy listę nadchodzących spotkań w różnych dyscyplinach. Dobrą opcją jest czat na żywo, za pomocą którego podczas streamu z Wimbledonu możemy wymieniać się zdaniami z innymi użytkownikami.
 • Hulkstream – bardzo popularna witryna dostępna w języku angielskim z mnóstwem dyscyplin i wydarzeń sportowych. Tenis to bardzo mocna kategoria w tym serwisie. Po pierwsze pojedynki rozplanowane są według godzin. Po drugie, klikając na dane spotkanie, dodatkowo zostajemy przekierowani do kilku działających kanałów z bardzo dobrą jakością. W rezultacie użytkownicy mogą również skorzystać z transmisji live stream Wimbledonu za darmo.

Gdzie można oglądać Wimbledon za darmo – bukmacherzy

Wimbledon to największy turniej wielkoszlemowy na świecie, który przyciąga mnóstwo fanów i graczy, którzy obstawiają pojedynki. Firmy bukmacherskie przykładają dużą wagę do poszerzania oferty live dla swoich klientów, dlatego transmisje na żywo z Wimbledonu są dostępne praktycznie u wszystkich dużych zagranicznych bukmacherów.

W Polsce mecze Wimbledonu za darmo i na żywo w internecie można bez problemu oglądać w usługach STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, a także w LVBET. W przypadku tego ostatniego dostępne będą, poza spotkaniami Polaków mecze końcowej fazy. Dokładniejsza rozpiska dostępna będzie bliżej terminu rozgrywania turnieju. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta, minimalny depozyt (najczęściej 1 lub 2 złote) oraz zagrany dowolny kupon w ciągu 24 godzin.

Gdzie transmisja z turnieju Wimbledon - STS TV

Wszystkie spotkania Wimbledonu można oglądać u bukmachera STS, który jest w pełni legalnym serwisem udostępniającym zarówno zakłady, jak i transmisje na żywo z Wimbledonu. Wystarczy zarejestrować konto, do czego zachęca atrakcyjny bonus STS i postawić dowolny zakład w ciągu 24 godzin. Jak oglądać mecze Wimbledonu w STS TV?

 • Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym, aby otrzymać dodatkowe bonusy
 • Zaloguj się na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej STS
 • Przejdź do zakładki „Zakłady live"
 • Z opcji przegląd wydarzeń wybierz "Widok szczegółowy"
 • Po lewej stronie znajdź kategorię „tenis", a następnie wybierz interesujące cię spotkanie Wimbledonu 2024, które chcesz oglądać
 • Pamiętaj, że można oglądać tylko te transmisje online Wimbledonu, które mają z boku podświetlony symbol „TV"

Gdzie oglądać Wimbledon 2024 - Fortuna TV

Kolejnym bukmacherem, który oferuje darmowe transmisje Wimbledonu, jest Fortuna. Dedykowana platforma Fortuna TV gwarantuje wszystkim fanom tenisa dostęp do streamów online z Wimbledonu w 2024 roku. Najważniejszym warunkiem jest posiadanie aktywnego konta, które można założyć z kodem promocyjnym Fortuna. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, jak zrobić, aby oglądać spotkania Wimbledonu w Fortuna TV:

 • Zarejestruj konto w Fortunie
 • Zaloguj się na konto na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej
 • Wejdź do zakładki „Zakłady live"
 • Po lewej stronie w aktualnie rozgrywanych spotkaniach znajdź interesujący cię mecz z Wimbledonu, a po prawej stronie podgląd wideo
 • Wydarzenie sportowe, które możesz włączyć w Fortuna TV będzie oznaczone ikoną „Play"
 • W razie problemów ze znalezieniem transmisji za darmo Wimbledon zaznacz opcję „pokaż mecze tylko z transmisją

Gdzie można oglądać Wimbledon na żywo - Betclic TV

Ostatnim bukmacherem, który dba o swoich użytkowników i transmituje Wimbledon 2024 jest Betclic. Posiadając konto np. założone z kodem promocyjnym Betclic możesz typować zakłady bukmacherskie, a także oglądać transmisje live z wielu wydarzeń sportowych. Jak korzystać z Betclic TV?

 • Załóż konto z kodem promocyjny Betclic
 • Zaloguj się z poziomu aplikacji lub strony internetowej
 • Wpłać dowolny depozyt lub postaw mecz w ciągu 24 godzin
 • Wejdź w zakładkę „Na żywo" i wybierz interesujące cię wydarzenie
 • Transmisja na żywo z Wimbledonu będzie oznaczona ikoną „TV"

Wszyscy trzej wymienieni powyżej bukmacherzy mają dla graczy z Polski przygotowane streamy z Wimbledonu w bardzo dobrej jakości obrazu i dźwięku. Zalogowana osoba ma możliwość oglądania spotkań w małym okienku lub na pełnym ekranie.