Sezon 2023/24 w skokach  narciarskich zbliża się wielkimi krokami. Liczymy, że będzie to kolejny udany sezon naszych reprezentantów. Jak co roku, wiele kibiców chętnie będzie śledziło wyniki skoków narciarskich i poczynania Polaków. Poniżej prezentujemy, skoki na żywo.

Gdzie oglądać skoki narciarskie 2023/2024 na żywo?

Transmisje skoków narciarskich będzie dostępna na kanałach Eurosport i TVN. Wymienione stacje mają prawa do transmisji kwalifikacji i konkursów Pucharu Świata, Turnieju Czterech Skoczni oraz Raw Air. Warto zaznaczyć, że kwalifikacje w TVN-ie będą dostępne w Playerze. Polski Turniej będzie ponadto transmitować TVP1 i TVP Sport. A jeśli ktoś chętnie obstawia skoki narciarskie, to warto wiedzieć, że Typy Dnia często posiadają predykcje na wszelkie turnieje.

Gdzie oglądać skoki narciarskie online?

W dobie internetu, nie każdy jest zainteresowany transmisją w telewizji. Dlatego też, warto wiedzieć, że streamy skoków w internecie będą dostępne na platformie Player. Polski turniej będzie można obejrzeć dodatkowo na sport.tvp.pl. Jest to zdecydowanie duże ułatwienie dla wszystkich fanów tego sportu.

Streamy skoków

Wiedząc, gdzie oglądać skoki narciarskie online, warto wiedzieć, czy będzie nas to coś kosztować. Otóż na całe szczęście, transmisje dostępne w internecie są całkowicie darmowe. Dotyczy to zarówno platformy Player, jak i sport.tvp.pl. Warto jednak mieć na uwadze, że aby móc oglądać stream za darmo, będziemy musieli obejrzeć kilka reklam. Pojawiają się one głównie podczas włączenia transmisji i później nie powinny nam już przeszkadzać.

Transmisje skoków narciarskich

Sezon zimowy już w pełni, choć niestety nie możemy się cieszyć sukcesami polskich skoczków. Warto jednak zapoznać się z terminarzem konkursów skoków, aby nie przegapić żadnego z nich. Transmisje konkursów w tym sezonie będą dostępne zarówno w telewizji, jak i internecie, całkowicie za darmo. Oznacza to, że każdy kibic będzie miał łatwy dostęp do widowiska i emocji.