Piłka ręczna, określana w naszym kraju mianem szczypiorniaka, zalicza się do grona najchętniej oglądanych dyscyplin sportowych. Polska dysponuje mocnymi ligami krajowymi, a także reprezentacją, która plasuje się w gronie 20 najlepszy zespołów na świecie. Piłka ręczna na żywo jest dostępna zarówno w telewizji, jak również przez Internet.

Transmisje piłki ręcznej w telewizji

Nie ma nic lepszego jak odprężający mecz na dużym ekranie telewizora. Na początek spróbujemy zatem omówić wszystkie sposoby na oglądanie piłki ręcznej w telewizji. Jeśli chodzi o piłka ręczna TV, najbardziej obszerną ramówkę w ramach tej dyscypliny posiada TV Sport. Możemy tu oglądać zarówno mecze reprezentacyjne, jak również niektóre spotkania ligowe. Co ważne, TVP Sport piłka ręczna transmisja często jest udostępniana za darmo także na stronie internetowej.

Do dyspozycji miłośników szczypiorniaka pozostają również inne stacje, które posiadają prawa do transmitowania wybranych rozgrywek. Piłka ręczna TV jest dostępna także na takich kanałach, jak: Eurosport 1 oraz Eurosport 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News. Niektóre mecz ostatnich mistrzostw świata dostępne były na antenie Eurosportu Extra. Z kolei polskie rozgrywki krajowe, Orlen Superliga mężczyzn i kobiet jest dostępna wyłącznie w Polsacie Sport. Stacja wykupiła prawa transmisyjne aż do 2030 roku.

Piłka ręczna na żywo przez Internet

Mecze piłki ręcznej często oglądamy również przez Internet. Plusem jest tutaj możliwość swobodnego śledzenia spotkań w dowolnym miejscu. Gdzie dostępna jest piłka ręczna na żywo transmisja w Internecie? W pierwszej kolejności warto wspomnieć o platformach dostawców usług telewizyjnych. Wiele firm w ramach abonamentu oferuje dostęp do platformy, takie jak Polsat Go Box.

Interesujące mecze na żywo piłka ręczna można oglądać również w wielu serwisach VOD, które często są powiązane ze stacjami telewizyjnymi. Jak już mówiliśmy, piłka ręczna na żywo transmisje w Internecie są dostępne m.in. na platformie TVP Sport. Ponadto, do dyspozycji widzów pozostają mecze piłki ręcznej online na następujących platformach: Eurosport Player, Canal+ Online. U nas do dyspozycji macie wiele szczegółowych statystyk, w tym statystyki Ekstraklasy.

Piłka ręczna online może być dostępna za pośrednictwem streamów online udostępnianych w sposób nielegalny na wielu stronach internetowych. Samo korzystanie z takich stron nie jest jednak zabronione. Musimy jednak pamiętać, że piłka ręczna transmisje w formie takich streamów często oferują bardzo niską jakość oraz częste zacinanie odtwarzacza.

Piłka ręczna online w serwisach bukmacherskich

Warto także wspomnieć o tym, że piłka ręczna live jest dostępna w niektórych serwisach najlepszych bukmacherów. Znajdziemy tu legalny piłka ręczna stream przeznaczony dla zarejestrowanych klientów, którzy w ostatnim czasie obstawili dowolny zakład. Mecze piłki ręcznej online obstawiane w ten sposób pozwalają również obstawiać zakłady na żywo. Śledzenie transmisji często ułatwia postawienie ciekawego kuponu na wybrane spotkane. Piłka ręczna online jest dostępna u kilku bukmacherów, m.in. w Fortunie, STS oraz Superbet.

Jak sprawdzić, gdzie można oglądać piłkę ręczną?

Miejsce transmisji konkretnego meczu zależy w dużej mierze od rozgrywek. Stacje telewizyjne często dzielą między sobą prawa telewizyjne do pokazywania różnych imprez reprezentacyjnych oraz turniejów krajowych. Najprostszym sposobem na sprawdzenie, gdzie obejrzeć dany mecz jest odnalezienie w sieci zapowiedzi związanych z danym spotkaniem. Duże portale sportowe często udostępniają również terminarz, w którym można sprawdzić kanały przypisane do danego meczu.

Szczypiorniak w Polsce od wielu lat cieszy się dużą popularnością, a co za tym idzie, piłka ręczna na żywo jest oglądana przez wielu kibiców zarówno w telewizji, jak również przez Internet. Jeśli chcesz sprawdzić piłka ręczna gdzie obejrzeć mecz, dużym udogodnieniem są strony z wynikami na żywo. Wybierając dany mecz przed jego rozpoczęciem często możemy sprawdzić źródła, w których można oglądać to spotkanie. Nie zapominajmy również o bukmacherach, którzy często pozwalają oglądać piłkę ręczną online zarejestrowanym klientom, którzy zawarli dowolny zakład w ostatnich dniach.