Gala UFC 294 zbliża się wielkimi krokami. To właśnie podczas tego wydarzenia fani zobaczą starcie o pas mistrzowski w wadze lekkiej pomiędzy Islamem Makhachevem i Alexandrem Volkanovskim. Transmisja UFC 294 dostępna będzie na Polsacie Sport Fight.

 

Sprawdź wszystkie wyniki UFC 294

 

Gdzie obejrzeć UFC 294

Wydarzenia organizacji UFC, które można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic, w Polsce transmituje Polsat. Zazwyczaj gale UFC można zobaczyć w Polsacie Sport. Jednak tym razem w tym samym czasie odbędzie się mecz siatkówki w PlusLidze mężczyzn. W takim wypadku UFC 294 zostanie wyemitowane w Polsacie Sport Fight. Wszystkie gale UFC zarejestrowani użytkownicy mogą oglądać na stronie i w aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna.

Ile kosztuje transmisja UFC 294

Dostęp do Polsatu Sport Fight, na którym odbędzie się transmisja UFC 294, można wykupić za pośrednictwem platformy Polsat Sport Go. Cena pakietu, który zapewni nam dostęp do tego kanału, kosztuje 40 PLN za 30 dni.

Jeśli chcemy obejrzeć galę za darmo, musimy posiadać aktywne konto u bukmachera Fortuna. Aby oglądać wydarzenia live na stronie lub w aplikacji mobilnej wystarczy mieć postawiony kupon w ciągu ostatnich 7 dni za minimum 2 zł.

Transmisja za darmo

Czy można obejrzeć UFC 294 za darmo? Całą galę UFC 294 za darmo można obejrzeć na stronie i w aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna.

UFC 294 - kogo zobaczymy na gali

Na gali UFC 294 dojdzie do 13 pojedynków. Karta walk UFC 294 to przede wszystkim walki Makhachev vs Volkanovski oraz Usman vs Chimaev. Warto wyróżnić również takich zawodników jak Magomed Ankalaev, Johnny Walker, Ikram Aliskerov czy niepokonany Muhammad Mokaev. Na UFC 294 niestety nie zobaczymy żadnego reprezentanta Polski.

Gdzie obstawiać UFC 294

Gdzie obstawiać UFC 294? Wszystkie walki, które odbędą się na UFC 294, można obstawiać u bukmachera Betclic, który jest oficjalnym Partnerem Bukmacherskim UFC.