Gala UFC 294 cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów. Zobaczymy bowiem na niej nie tylko walkę o pas w wadze lekkiej, ale także hitowe starcie pomiędzy Khamzatem CHimaevem a Kamaru Usmanem. Gdzie obejrzeć UFC 294 za darmo?

 

Sprawdź wszystkie wyniki UFC 294

 

UFC 294 - darmowy stream

Gala UFC za darmo? Okazuje się, że jest to możliwe! Gala UFC 294, którą można typować z kodem promocyjnym Betclic, będzie dostępna za darmo dla polskich kibiców. Każdą walkę nadchodzącej gali pokaże bowiem bukmacher Fortuna za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Aby móc skorzystać z transmisji UFC 294 należy być zarejestrowanym użytkownikiem oraz mieć obstawiony kupon w ciągu ostatnich 7 dni.

Gala UFC 294 zostanie również wyemitowana za pośrednictwem Polsatu Sport Fight. Zatem użytkownicy, którzy mają dostęp do tego kanału, również obejrzą UFC 294 za darmo.

Cała gala UFC 294 za darmo?

Gdzie obejrzeć całą galę UFC 294 za darmo? Cała gala UFC 294 za darmo będzie dostępna do obejrzenia dla użytkowników bukmachera Fortuna, ale również dla osób posiadających dostęp do sportowych kanałów Polsatu.