Gala UFC 291 zbliża się wielkimi krokami. To właśnie podczas tego wydarzenia Jan Błachowicz zmierzy się z Alexem Pereirą, a o pas BMF powalczą Dustin Poirier i Justin Gaethje. Gdzie obejrzeć UFC 291?

UFC 291 - transmisja

Transmisja z każdej walki gali UFC 291 odbędzie się na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna. Do transmisji wydarzeń organizowanych przez UFC, które można typować u bukmachera Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic) przyzwyczaił nas także Polsat. Również i tym razem transmisja UFC 291 odbędzie się na Polsacie Sport. Należy jednak pamiętać, że rozpocznie się ona od godziny 4:00, a więc posiadacze Polsatu Sport obejrzą tylko kartę główną.

 

Sprawdź wszystkie wyniki UFC 291

 

Natomiast o której walka Błachowicz vs Pereira? Pojedynek z udziałem Jana Błachowicza jest co-main eventem karty walk UFC 291. Odbędzie się on zatem na karcie głównej, a więc widzowie Polsatu Sport, którzy nie mają dostępu do Fortuna TV mogą być spokojni, że obejrzą walkę Błachowicz vs Pereira.

Transmisja za darmo

Gdzie obejrzeć UFC 291 za darmo? Otóż posiadając konto u bukmachera Fortuna obejrzymy wszystkie walki UFC 291 za darmo! Również osoby z dostępem do sportowych kanałów Polsatu będą mogli obejrzeć UFC 291 za darmo.