Hitowa gala UFC 291 już dziś! Dojdzie na niej do wielu emocjonujących starć, jednak polskich kibiców bez wątpienia najbardziej będzie interesować walka Błachowicz vs Pereira. Kiedy walka Błachowicz vs Pereira? O której godzinie walka Błachowicz vs Pereira?

Błachowicz vs Pereira UFC 291 - data

Gala UFC 291, która w pełni można typować u bukmachera Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic) odbędzie się w nocy z 29 na 30 lipca. Początek gali, czyli pierwsza walka karty wstępnej, rozpocznie się 30 lipca o godzinie 00:30.

 

Sprawdź wszystkie wyniki UFC 291

 

O której godzinie walka Błachowicz vs Pereira?

Walka Błachowicz vs Pereira jest co-main eventem gali UFC 291, a więc odbędzie się tuż przed walką wieczoru. Jako że karta główna rozpocznie się o godzinie 4:00, a starcie Błachowicz vs Pereira jest na niej czwarta w kolejności, to można się spodziewać, że walka Błachowicz vs Pereira rozpocznie się 30 lipca o godzinie 5:30.

Szczegóły gali UFC 291

Gala UFC 291 odbędzie się w EnergySolutions Arena w Salt Lake City w stanie Utah. Karta walk UFC 291 zawiera 12 pojedynków. Transmisja UFC 291 w pełni będzie dostępna dla zarejestrowanych użytkowników na stronie i w aplikacji mobilnej Fortuny. Natomiast karta główna UFC 291 od godziny 4:00 zostanie wyemitowana na Polsacie Sport.

Błachowicz vs Pereira

Walka Błachowicz vs Pereira będzie eliminatorem do walki o pas mistrzowski w wadze półciężkiej. Dla Alexa Pereiry będzie to pierwszy pojedynek w wadze półciężkiej. Reprezentant Brazylii po utracie pasa w rewanżowej walce z Israelem Adesanyą zdecydował się zmienić kategorię wagową. Błachowicz natomiast po tym jak przegrał mistrzowski bój z Gloverem Teixeirą zanotował wygraną z Aleksandarem Rakicem oraz zremisował z Magomedem Ankalaevem. Warto też sprawdzić typy na Błachowicz vs Pereira.