Jan Błachowicz na gali UFC 291 zmierzy się z Alexem Pereirą. Będzie to zarazem eliminator do walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Kto wygra walkę Błachowicz vs Pereira?

Błachowicz vs Pereira- zakłady bukmacherskie - UFC 291

Zakłady bukmacherskie na walkę Błachowicz vs Pereira dostępne są u bukmachera Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym Partnerem Bukmacherskim UFC i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Błachowicz vs Pereira znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> UFC.

Kursy na Błachowicz vs Pereira

Kursy na Błachowicz vs Pereira, czyli który z zawodników ma większe szanse wygraną? W tej walce bukmacherzy początkowo minimalnie faworyzowali Jana Błachowicza. Kurs na zwycięstwo reprezentanta Polski wynosił bowiem 1.83, natomiast na Alexa Pereirę 2.03. Aktualnie jednak kursy na obu zawodników są identyczne i wynoszą po 1.94.

Typy na Błachowicz vs Pereira - UFC 291

Typy na Błachowicz vs Pereira, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Dla Alexa Pereiry będzie to pierwsza walka w MMA w wadze półciężkiej. Nie powinien on jednak odstawać fizycznie, ponieważ w wadze średniej należał do jednego z największych zawodników. Ci ciekawe Błachowicz ma bardzo duże doświadczenie, jeśli chodzi o toczenie walk z zawodnikami, którzy dopiero wchodzą do tej dywizji. Polak w kategorii półciężkiej witał bowiem Luke'a Rockholda, Jacare Souzę oraz Israela Adesanyę. Wygrał wszystkie z tych starć.

Patrząc na atuty obu zawodników, Błachowicz jest zawodnikiem zdecydowanie bardzie przekrojowym. Pereira będzie stanowił wyjątkowe zagrożenie, ale tylko w stójce. Polak natomiast jest groźny zarówno w wymianach pięściarskich, ale również w parterze. Jeśli Błachowicz podejdzie mądrze do tego starcia i wykorzysta zapasy, to możemy być świadkami bardzo podobnego starcia do tego z Israelem Adesanyą.

Przewidujemy zatem, że Błachowicz na początku spróbuje swoich sił w stójce, jednak wyczeka na moment, gdy Pereira straci czujność i pójdzie po obalenie. Nawet jeśli nie uda wywrócić Brazylijczyka przy pierwszych próbach, to zapasy z Polakiem powinny go na tyle wymęczy, że w drugiej i trzeciej rundzie Błachowicz zdoła przewrócić rywala i skontrolować go w parterze, a być może nawet doprowadzić do poddania.

TYP: Jan Błachowicz
KURS: 1.94

Typy na Błachowicz vs Pereira - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Błachowicz vs Pereira? Obstawianie UFC można obstawiać w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym Partnerem Bukmacherskim UFC. Typy na UFC będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.