Po sukcesie pierwszej gali, Clout MMA postanowiło w tym roku zorganizować kolejne wydarzenie. Clout MMA 2 odbędzie się 28 października w Toruniu. Każdy kto nie będzie miał możliwości zobaczenia tego wydarzenia na żywo, z pewnością jest ciekawy gdzie obejrzeć Clout MMA 2? Transmisja Clout MMA 2 dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view.

Gdzie obejrzeć Clout MMA 2

Organizacja Clout MMA swoje gale transmituje w systemie pay-per-view. Tak samo będzie również w przypadku kolejnej gali. Clout MMA 2 można obejrzeć wyłącznie w systemie pay-per-view na stronie cloutmma.tv.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu w dzień gali możesz za darmo śledzić wyniki Clout MMA 2 i relację tekstową.

relacja clout mma 2

Ile kosztuje PPV na Clout MMA 2

Cena PPV Clout MMA 2 to 34,99 lub 39,99 PLN. Jest to zatem taka sama cena, jak w przypadku konkurencyjnych gal FAME MMA i Prime MMA.

Aby obejrzeć transmisję Clout MMA 2 na żywo, należy wejść na stronę cloutmma.tv, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view. Dostęp do gali jest oferowany w dwóch różnych pakietach:

  • Basic (34,99 PLN) – dostęp do transmisji gali w jakości 720p
  • Premium (39,99 PLN) – dostęp do transmisji gali w jakości 1080p

Clout MMA 2 PPV - kogo zobaczymy na gali

Karta walk Clout MMA 2 zawiera aż 12 pojedynków. W walce wieczoru dojdzie do długo wyczekiwanego starcia Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckiem. Walka ta odbędzie się w formule boksu w małych rękawicach, jednak jeśli Załęcki dopuści się faulu, to zasady zmienią się na pełne MMA.

Aż dwie walki na Clout MMA 2 stoczy Marcin Najman. "El Testosteron" najpierw zmierzy się z Piotrem "Lizakiem" Lizakowskim, a pźniej z Adrianem Ciosem. Z pozostałych zawodników, którzy zawalczą na Clout MMA 2 warto wymienić również Kamila Mindę, Denisa Labrygę, Dawida Załęckiego czy Lalunę.

Gdzie obstawiać Clout MMA 2

Gale organizowane przez Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna. Jest to jeden z głównych sponsorów gali. Nadchodzące wydarzenie warto obstawiać korzystając z kodu promocyjnego Clout MMA.

Transmisja za darmo

Czy można obejrzeć Clout MMA 2 za darmo? Całą galę będzie można zobaczyć wyłącznie w systemie PPV. Nie ma zatem możliwości obejrzenia gali za darmo.

Organizacja Clout MMA stosuje jednak podobną metodę co pozostałe federacje freakowe i początek gali transmituje za darmo za pośrednictwem swojego kanału YouTube. Zazwyczaj fani mogą zobaczyć dwa pierwsze walki, jednak w przypadku gali Clout MMA 1 były to aż trzy starcia.