Gargamel przez lata był jednym z najbardziej lubianych twórców w polskim internecie. W ostatnim czasie musiał się on jednak zmierzyć z dużą falą krytyki przez liczne dramy i afery z jego osobą w roli głównej. Kim jest Gargamel? Sprawdź w poniższym artykule!

Kim jest Jakub "Gargamel" Chuptyś?

Kim jest Gargamel? Kto to Gargamel? Gargamel to jeden z najpopularniejszych polskich twórców, publikujący przede wszystkim treści commentary. Gargamel słynął z nagrywania filmów, w których wytykał innym twórcom niewłaściwe zachowania. Jego materiały zawsze były wyjątkowo dopracowane, a fani polubili również charakterystyczny montaż. Wśród osób skrytykowanych przez Gargamela znaleźli się między innymi Wardęga, Reżyser Życia, Filip Chajzer czy Karolek.

W ostatnich latach Gargamel wstrzymał swoją działalność na YouTube i bardziej skupił się na rozwoju muzycznym. Był on bowiem między innymi DJ-em popularnego rapera - Bedoesa.

Gargamel imię i nazwisko

Jak nazywa się Gargamel? Mężczyzna tak naprawdę nazywa się Jakub Chyptyś.

Gargamel wiek

Gargamel urodził się 11 sierpnia 1995 roku. Oznacza to, że obecnie ma 28 lat.

Gargamel wzrost

Wiele osób zastanawia się, jak wysoki jest Gargamel. Okazuje się, że Gargamel ma około 175 centymetrów wzrostu.

Gargamel pochodzenie

Skąd pochodzi Gargamel? Mężczyzna uczęszczał do liceum w Warszawie. Można zatem domniemywać, że pochodzi właśnie z tego miasta.

Gargamel drama

Przez wiele lat Gargamel był postacią, która nakręcała dramy wokół innych osób. Sam natomiast był uważany za "szeryfa internetu", który nie ma sobie nic do zarzucenia. Jak się jednak okazało, Gargamel również ma na swoim koncie wiele niewłaściwych zachowań.

Gargamel dziewczyna

To właśnie byłe dziewczyny Gargamela okazały się osobami, które wykręciły Gargamelowi największe dramy. Pierwszą z nich była Dianka, natomiast drugą Laura Klaus.

Gargamel Dianka

Gargamel przed laty był w związku z dziewczyną znaną jako Dianka. Para rozstała się na przełomie 2018 i 2019 roku, jednak w październiku 2020 Gargamel postanowił opowiedzieć o tym związku w podcaście. Wypowiedział on wiele negatywnych słów na temat Dianki, na które dziewczyna postanowiła odpowiedzieć.

Na ten post postanowił odpowiedzieć Gargamel, który ustosunkował się do zarzutów ze strony Dianki.

Gargamel Dianka screeny

Jeszcze przed wybuchem dramy między Gargamelem a Dianką do sieci wypłynęły screeny z rozmów tej pary. W dużej mierze były one zawstydzające dla Gargamela i wielu internautów, głównie na Wykopie, śmiało się z wiadomości pisanych przez youtubera.

Gargamel Pandora Gate

Przy okazji głośnej afery Pandora Gate wiele kobiet zaczęło nagrywać filmy, przedstawiające wielu popularnych twórców w negatywnym świetle. Gargamel co prawda nie był zamieszany dokładnie w Pandora Gate, jednak nagranie jego byłej dziewczyny sprawiło, że wielu internautów połączyło go z całą aferą.

Była dziewczyna Gargamela zamieszcza nagranie

We wrześniu 2023 roku, przy okazji afery Pandora Gate, była dziewczyna Gargamela, Laura Klaus, postanowiła opowiedzieć o swoim związku z youtuberem. Dziewczyna zarzuciła mu grooming oraz przemoc fizyczną.

Gargamel ustosunkował się do całej sytuacji, przyznając się do zarzutów. Przeprosił on również byłą dziewczynę. Mimo tego, na Gargamela wylała się lawina negatywnych komentarzy.

Gargamel YouTube

Gargamel swoją popularność zawdzięcza właśnie działalności na YouTube. Konto na tej platformie założył 7 czerwca 2010 roku. Zaczynał on od nagrywania vlogów, w których poruszał on najróżniejsze tematy. Z czasem zaczął on publikować filmy, w których omawiał aktualnie wydarzenia. Finalnie Gargamel zajął się nagrywaniem filmów, które miały za zadanie "wyjaśnić" konkretnych twórców i obnażyć ich niewłaściwe zachowania.

Do tej pory Gargamel zgromadził na swoim kanale prawie milion subskrypcji, a jego filmy obejrzano łącznie blisko 180 milionów razy. Najpopularniejszym filmem na jego kanale jest "Życie Reżysera", w którym Gargamel zarzucił Danielowi Rusinowi, znanemu jako Reżyser Życia, kłamstwa i hipokryzję.

Czy Gargamel odejdzie z YouTube?

Po głośnych dramach Gargamela z jego byłymi partnerkami wiele osób zastanawia się, czy Gargamel wróci na YouTube? Tego nie wiadomo, jednak może być o to bardzo trudno. Jeszcze przed wybuchem dramy w 2023 roku Jakub Chuptyś zawiesił swoją karierę na YouTube. Swój ostatni film nagrał bowiem 13 marca 2021 roku.

Gargamel Instagram

Gargamel prowadzi Instagrama, jednak co ciekawe nie zamieszcza on zdjęć swojej osoby. Chuptyś prowadzi swoje konto pod nazwą @gargamel5000 i do tej pory zgromadził 190 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Gargamel? 
Gargamel to tak naprawdę Jakub Chuptyś.
Ile lat ma Gargamel? 
Gargamel urodził się w 1995 roku, a zatem ma 28 lat.