Niezmiennie bardzo dużo dzieje się w topowych ligach piłkarskich europy. W ten weekend jak zwykle czeka nas wiele interesujących zestawień. Manchester United podejmie Wolves, a Arsenal zmierzy się z Brighton. Działo będzie się również na hiszpańskim podwórku, gdzie czekają nas derby Barcelony. Czeka nas więc starcie Blaugrany i Espanyolu. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy otrzymać dwa freebety o łącznej wartości 50 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Freebety na weekendową piłkę nożną

Na nudę nie będą mogli narzekać też fani francuskiej Ligue 1. W ramach 35. kolejki Monaco zmierzy się z Lille, a Paris Saint-Germain zagra z AC Ajaccio. W niemieckiej ekstraklasie czeka nas pojedynek obu Borussi - Dortmund zmierzy się z Moenchengladbach. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebety o łącznej wartości nawet 50 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Gracz może otrzymać łącznie dwa freebety. Aby otrzymać freebet, w dniach 12.05 - 14.05.2023, należy dokonać depozytu min. 100 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 100 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Jeśli kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 20 pln. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, gracz otrzyma freebet 20 pln oraz dodatkowy freebet o wartości 30 pln. Freebety należy wykorzystać na kuponie z kursem poj. zdarzenia 1.30 na kuponie AKO (min. 3 zdarzenia) w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.