Wielkimi krokami zbliżają się ostatnie kolejki w poszczególnych ligach piłkarskich. W niektórych krajach sytuacja w tabeli jest już rozstrzygnięta. W wielu innych bój o mistrzostwo będzie trwał do końca. Przed nami wiele interesujących starć. Czeka nas chociażby arcyciekawy mecz Manchesteru City z Chelsea w Premier League. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy otrzymać aż 3 freebety o łącznej wartości 80 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Freebetowy weekend - odbierz aż trzy freebety

Ten mecz z pewnością będzie miał bezpośredni wpływ na losy mistrzostwa Anglii w tym roku. Będący w doskonałej formie Manchester City zmierzy się z dołującą Chelsea. Jeśli The Citizens zwyciężą, zapewnią sobie kolejny tytuł mistrzowski. Oprócz tego zagrają chociażby Barcelona z Realem Sociedad czy Bayern Monachium z RB Lipskiem. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebety o łącznej wartości nawet 80 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Gracz może otrzymać łącznie 3 freebety. Aby otrzymać 1 freebet, w dniach 19.05 - 21.05.2023, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 50 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Bez znaczenia czy kupon okaże się przegrany lub wygrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 10 pln. Kolejno, należy powtórzyć poprzednie kroki - za drugi depozyt i kupon gracz otrzyma freebet 20 pln. Jeśli gracz chcę otrzymać 3 freebet o wartości 50 pln należy ponownie dokonać depozytu min. 50 pln i postawić kupon spełniający powyższe wymagania. Freebety należy wykorzystać na kuponie z kursem poj. zdarzenia 1.30 na kuponie AKO w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.