Środek tygodnia nie pozostanie dłużny poprzedniemu weekendowi. W najbliższych dniach czekają nas arcyciekawe zestawienia, a to za sprawą finałów poszczególnych pucharów. Czeka nas chociażby mecz Manchesteru City z Interem Mediolan w finale Ligi Mistrzów. Najlepsi bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher GoPlusBet oferuje freebet w wysokości do 100 pln za wydarzenia w finale Ligi Konferencji. Jak skorzystać z promocji?

Freebet za wydarzenia w finale Ligi Konferencji

W czwartkowy wieczór włoska Fiorentina zmierzy się z angielskim West Hamem. Chyba mało kto spodziewał się, że to właśnie takie zestawienie zobaczymy w finale Ligi Konferencji. Początek starcia już o 21:00. Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję dla graczy, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości 100 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu GoPlusBet.

W celu skorzystania z freebetu do 100 pln należy w dniach 06.06-07.06.2023 kliknąć “Biorę udział”, a następnie "Rejestracja" na stronie bukmachera i dokonać depozytu min. 50 pln. Następnie należy zagrać kupon za przynajmniej 50 pln zawierający min. 3 dowolne zdarzenia, w tym jedno dotyczące finału Ligi Konferencji. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Jeśli kupon okaże się wygrany, gracz może otrzymać freebety za następujące zdarzenia: każdy gol - 15 pln, każdy rzut rożny - 3 pln, każda żółta kartka - 5 pln, każda czerwona kartka - 15 pln, każdy niestrzelony rzut karny - 10 pln. Freebety sumują się. Maksymalna kwota freebetu to 100 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie z min. 3 zdarzeniami z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30. Termin ważności freebetu to 7 dni od momentu przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 2279 pln. Kupon musi zostać rozliczony do 6:59 w dniu 08.06.2023.