Eliminacje do przyszłorocznych Mistrzostw Europy trwają w najlepsze. Mieliśmy już okazję zobaczyć kilka ciekawych starć, w tym między innymi porażkę biało-czerwonych w Pradze. Nowy tydzień dla reprezentacji Polski przynosi nowe nadzieje. W najbliższy poniedziałek o 20:45 w eliminacjach do Euro Polska zmierzy się z kolejnym rywalem z grupy, Albanią. Najlepsi legalni bukmacherzy mają obecnie do zaoferowania wiele wartych uwagi promocji krótkoterminowych. Na tapet bierzemy jedną z nich. Bukmacher GoPlusBet oferuje freebet za gole Polski w meczu z Albanią. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Typy dnia

Freebet za bramki w meczu Polski

Fernando Santos raczej nie zaliczy piątkowego debiutu w Pradze do udanych. Poniedziałkowy mecz Polski będzie bardzo ważny w kontekście awansu biało-czerwonych na przyszłoroczny turniej. Czy Robert Lewandowski poprowadzi drużynę do zwycięstwa z drużyną z Półwyspu Bałkańskiego? Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet za bramki Polski w meczu z Albanią. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny GoPlusBet

W celu skorzystania z freebetu należy w dniach 25.03 - 27.03.2023, do godziny 20:44, zagrać kupon za dokładnie 39 pln na dowolne zdarzenie w meczu Polski z Albanią, rozgrywanego w ramach eliminacji Euro w dniu 27.03.2023. Minimalny kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 1.80. Musi być to kupon przedmeczowy. Gracz otrzyma freebet 10 pln za każdą bramkę biało-czerwonych w meczu z Albanią (bez bramek samobójczych). Freebet należy wykorzystać na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1.30 każdego zdarzenia. Bonus jest ważny 7 dni. Maksymalna wygrana z freebetu to 2279 pln. Kupon musi zostać rozliczony do 23:59 w dniu 27.03.2023.