Zakończyliśmy zmagania w najlepszych ligach piłkarskich Europy. Poznaliśmy nowych mistrzów poszczególnych krajów. Nie oznacza to jednak, że pożegnaliśmy piłkę nożną na dłuższy czas. Przed nami jednak kolejne sportowe wydarzenia. W środowy wieczór czeka nas finałowy mecz Ligi Konferencji Europy. Jeden z bukmacherów oferuje promocję dla nowych graczy. Dzięki niej możemy otrzymać 20 pln freebetu na start. Jak z niej skorzystać?

Freebet 20 pln na start dla nowych graczy

W środę o 21:00 Sevilla zmierzy się z AS Romą. Jose Mourinho stoi przed wielką szansą powiększenia swojej gabloty pucharowej. Równolegle trwa też prestiżowy turniej tenisowy French Open. Tym samym przed nami starcia tuzów tego sportu. Nie mamy wątpliwości, że czekają nas nie lada emocje. Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości 20 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu GoPlusBet.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. Aby otrzymać freebet 20 pln należy w dniach 29.05-31.05.2023 założyć konto u bukmachera i wyrazić zgody marketingowe (wraz z pełną weryfikacją). Po pozytywnej weryfikacji na konto gracza trafi freebet o wartości 20 pln do wykorzystania na kuponie z min. 3 zdarzeniami z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30. Termin ważności freebetu to 7 dni. Maksymalna wygrana z freebetu to 200 pln.