Środek tygodnia nie pozostanie dłużny weekendowi. W najbliższych dniach czekają nas arcyciekawe zestawienia, a to za sprawą rozgrywek pucharowych w wielu europejskich krajach. Czeka nas chociażby mecz RB Lipska z Borussią Dortmund. Najlepsi bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher GoPlusBet oferuje freebet w wysokości do 100 pln za kupon na puchary krajowe. Jak skorzystać z promocji?

Freebet 100 pln na puchary

Wtorek i środa uraczą nas kilkoma ciekawymi starciami. Barcelona zmierzy się z Realem Madryt w półfinale Pucharu Króla, a Juventus podejmie mediolański Inter w Pucharze Włoch. Działo będzie się też na polskim podwórku, gdyż Górnik Łęczna spróbuje swoich sił z Rakowem Częstochowa. Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję dla graczy, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości nawet 100 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu GoPlusBet.

W celu skorzystania z freebetu do 100 pln należy w dniach 04.04-05.04.2023 zagrać kupon zawierający min. 2 dowolne zdarzenia na następujące rozgrywki: Fortuna Puchar Polski, Puchar Króla, Puchar Francji, Coppa Italia lub DFB Pokal. Minimalny kurs łączny kuponu to 2.00. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do 23:59 w dniu 05.04.2023. W zależności od stawki na konto gracza trafi freebet o wartości 25 pln (za stawkę 49 pln), freebet 60 pln (przy stawce 99 pln) lub freebet 100 pln (za stawkę 149 pln). Freebet należy wykorzystać na kuponie z min. 3 zdarzeniami z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30. Termin ważności freebetu to 7 dni od momentu przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 2279 pln.