Zarobki zawodników znanych organizacji freak fightowych od zawsze wzbudzały zainteresowanie. Filip Marcinek znany pod pseudonimem Filipek postanowił uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się informacją, ile faktycznie zarobił za swoją debiutancką walkę.

Ile zarobił Filipek za pierwszą walkę na Fame MMA?

Współpraca Filipka z Fame MMA sięga niemalże początku istnienia tej federacji. Do tej pory raper pojawił się w oktagonie Fame’u aż dziewięć razy. Swój pierwszy debiut odbył podczas gali Fame MMA 3 w 2019 roku.

“ Za pierwszą walkę dostałem 12 tysięcy i wiem, że to była chyba jedna z większych gaż na tamten moment w Fame MMA, chociaż mogę się mylić, ale wydaje mi się, że chyba byłem wyżej usytuowany na liście płac. Na tamten moment to były dla mnie duże pieniądze. ”

W wywiadzie dla Cwierkaja.pl artysta wyjawił, że za walkę otrzymał 12 tysięcy złotych. W internecie możemy znaleźć informacje o kwotach liczonych w milionach za walki znanych artystów, więc niektórych tak niska kwota może zdziwić. Jednak sam Filipek wspomina, że gaża, jaką otrzymał, była jedną z większych na tamten moment.