Starcie Filipka z Whinderssonem Nunesem będzie prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanym starciem na gali Kingpyn Boxing. Kiedy zobaczymy walkę Filipek vs Whindersson Nunes?

Filipek vs Nunes - kiedy walka?

Kiedy Filipek vs Nunes? Walka Filip "Filipek"Marcinek vs Whinderssonem Nunesem, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), odbędzie się na gali Kingpyn Boxing 22 kwietnia.

Filipek vs Nunes o której godzinie walka?

Organizacja Kingpyn Boxing nie zdecydowała jeszcze na podanie kolejności walk. Gala rozpocznie się jednak o godzinie 20:00. Whindersson Nunes jest jednak jednym z najpopularniejszych inluencerów na karcie walk, a jego osoba była jedną z ważniejszych podczas promocji wydarzenia. Na ten moment wiemy, że walka Filipek vs Whindersson Nunes odbędzie się pod koniec sobotniej gali i będzie to co-main event. To oznacza, że walka Filipek vs Whindersson Nunes zacznie się nie wcześniej niż o 23:00.

Filipek w Kingpyn Boxing

Filipek do Kingpyn Boxing trafił dość nieoczekiwanie. Polak skorzystał z tego, że organizatorzy przez długi czas nie mogli znaleźć rywala dla Whinderssona Nunesa. Dla Filipka nadchodząca walka będzie pierwszym występem w formule bokserskiej. Wcześniej stoczył jednak cztery walki w MMA oraz dwie w K-1. Jego łączny rekord na ten moment, biorąc pod uwagę wszystkie dyscypliny, wynosi 3-3.

Whindersson Nunes w Kingpyn Boxing

Whindersson Nunes to jedna z największych gwiazd w Kingpyn Boxing. Reprezentant Brazylii na swoim Instagramie posiada 60 milionów obserwatorów, co czyni go jednym z najpopularniejszych twórców. Nunes na swoim koncie ma już dwie walki w boksie. Swój debiut zanotował we wrześniu 2019 roku, kiedy wygrał przez decyzję sędziowską z również debiutującym Marią Silvą. W swoim kolejnym pojedynku, który odbył w styczniu 2022 roku, zremisował.

Kiedy jest Kingpyn Boxing?

Kiedy gala Kingpyn Boxing? Hitowe wydarzenie odbędzie się już 22 kwietnia w Londynie. Początek gali został zaplanowany na godzinę 20:00.

Kingpyn Boxing gdzie oglądać?

Gdzie oglądać Kingpyn Boxing? Galę można obejrzeć wyłącznie w systemie pay-per-view. Dostęp do transmisji można wykupić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest kupno PPV przez oficjalną stronę federacji kingpyn.tv. Możliwy jest także zakup przez portal playlive.net.


Kiedy odbędzie się walka Filipek vs Whindersson Nunes?
Walka Filipek vs Whindersson Nunes została zaplanowana na 22 kwietnia.
Gdzie odbędzie się walka Filipek vs Whindersson Nunes?
Starcie Filipek vs Whindersson Nunes odbędzie się na gali Kingpyn Boxing w Londynie.