Typy na walkę Ferrari vs Filipek na FAME MMA 11, czyli kolejny pojedynek, w którym na papierze nie ma faworyta. Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na starcie gwiazdy organizacji z popularnym raperem?

Zakłady bukmacherskie Ferrari vs Filipek na FAME MMA 11

Zakłady bukmacherskie na walkę Ferrari vs Filipek można znaleźć w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, czyli oficjalnego sponsora największej federacji typu freak fight w kraju, a pewnie i Europie. Kursy wskazują na to, że minimalnym faworytem jest Filipek. Dlaczego?

Kursy Ferrari vs Filipek na FAME MMA 11

Kursy na walkę Ferrari vs Filipek są wyrównane, ale jednak sugerują, że większe szanse na triumf ma raper. Składa się na to kilka czynników, na czele z kontuzją Ferarriego, który złamał rękę. Trzeba jednak pamiętać, że z podobnym urazem przed starciem z Czaro zmagał się Marcin Dubiel, a mimo to wygrał. Tym niemniej Filipek ma na swoim koncie passę dwóch wygranych z rzędu. Dodatkowo wygląda na to, że nie daje się sprowokować Ferrariemu, co sugeruje, że jest do tego pojedynku odpowiednio przygotowany, jeśli chodzi o aspekt mentalny.

Kiedy odbędzie się Fame MMA 11?

Typy na Ferrari vs Filipek na FAME MMA 11

Naszym zdaniem spokój i solidność Filipka sprawią, że wygra on z Ferrarim. Przygotowania Ferrariego są mocno chaotyczne ze względu na jego uraz. Filipek z kolei trenuje od dłuższego czasu. Warunki fizyczne obu zawodników są podobne, a raper, który sporty walki rozpoczął od trenowania boksu, powinien poradzić sobie z uniknięciem słynnych ciosów Ferrariego. Oczywiście – nieprzewidywalność Roślika może dać mu wygraną z każdym, ale jeśli mamy wskazać naszego faworyta, wybieramy byłego freestyle'owca.

Nasz typ – Filipek pokona Ferrariego, kurs 1.70

Zobacz także - kim jest Amadeusz Ferrari Roślik?