Amadeusz Ferrari podczas FAME MMA 18 zawalczy z dwoma przeciwnikami. Pierwszym z nich będzie Kacper Błoński. Kiedy walka Ferrari vs Błoński? O której godzinie walka Ferrari vs Błoński?

Ferrari vs Błoński FAME MMA 18 - data

Walka Ferrari vs Błoński, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), odbędzie się w sobotę 20 maja.

O której godzinie walka Ferrari vs Błoński

O tym, że walka Amadeusz Ferrari vs Kacper Błoński będzie main eventem FAME MMA 18 kibice wiedzieli już dawno temu. Pierwsza walka wieczoru jest dziewiąta w kolejności na karcie walk FAME MMA 18. Należy przyjąć, że każde wcześniejsze starcie potrwa około pół godziny. Jako że gala rozpocznie się o godzinie 20:00, to walka Ferari vs Błoński powinna odbyć się około północy.

Ferrari vs Błoński

Konflikt pomiędzy Ferrari a Kacprem Błońskim to jeden z największych na nadchodzącej gali FAME MMA 18. Zawodnicy nie szczędzili sobie ostrych słów na konferencjach. Wynik walki Ferrari vs Błoński wydaje się wielką niewiadomą. Roślik zapowiada nokaut w pierwszej rundzie, jednak jeśli Kacper wytrzyma pierwsze minuty, to może zacząć zyskiwać przewagę.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.